Yolculuğunuzun seyahat ajandası: Tripin

Brisa tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin ilk “sosyal seyahat platformu” olma özelliğini taşıyan Tripin uygulaması ile seyahat maceraları belgeleniyor. iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlara indirilebilen Tripin uygulamasını kullanan seyahat tutkunları çektikleri fotoğrafları da paylaşabiliyor.

Huawei Watch 3 Serisi için Petal Haritalar kullanılabiliyor
Sony FX6 için Yeni Güncelleme
Windows 10 ücretsiz yükseltme…

Brisa tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin ilk “sosyal seyahat platformu” olma özelliğini taşıyan Tripin uygulaması ile seyahat maceraları belgeleniyor. iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlara indirilebilen Tripin uygulamasını kullanan seyahat tutkunları; yolculukları boyunca kayıt ettikleri rotalarına, aldıkları notları, çektikleri fotoğraf ve videoları ekleyerek arkadaş ve takipçileriyle paylaşabildikleri gibi, kendileri de takip ettikleri kişilerin seyahat deneyimlerinden faydalanabiliyor.

tripin - Yolculuğunuzun seyahat ajandası: Tripin

Tripin kullanıcıları, online bir seyahat ajandası olma özelliğini taşıyan aplikasyon sayesinde; yolculukları boyunca gezdikleri rotaları, aldıkları notları, çektikleri fotoğraf ve videoları kaydederek arkadaş ve takipçileriyle paylaşabiliyor. Tripin’in “Keşfet” özelliği sayesinde başkalarının maceralarına ortak olan kullanıcıların, takip ettikleri kişilerin ve arkadaşlarının gezdiği yerleri ve aynı rota üzerinde daha önce neler yapıldığını görebilmeleri de mümkün oluyor. Böylece seyahat edilecek yerin özellikleri ve mutlaka gezilmesi gereken mekanlar önceden tespit edilerek seyahatin rotasını belirlemek kolaylaşıyor. Tripin uygulaması iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlar üzerinden kullanılabiliyor ve www.tripin.com.tr web sitesi aracılığı ile kullanıcılarının tüm rotalarına bilgisayarlarıyla da ulaşabilmesini sağlıyor.

Kasım 2012’de kullanıma sunulan Tripin’e geçen sürede 690 rota, 3650 fotoğraf ve 140 video yüklendi. 2013 yılı başında İngilizce dil desteği de sunulmaya başlanan Tripin’in global platformlarda “En çok tercih edilen ilk 10 seyahat uygulaması” arasına girmesi hedefleniyor. Detaylı bilgiye http://www.tripin.com.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0