13MP Ön ve Arka Kameralı HTC Desire EYE

13MP Ön ve Arka Kameralı HTC Desire EYE

HTC, dikkat çekici küçük kamera RE, yepyeni akıllı telefon HTC Desire EYE, HTC Akıllı Göz Deneyimi adıyla bilinen gelişmiş görüntüleme yazılımı ve bir video düzenleme topluluğu olan Zoe’yi piyasaya sürüyor.

Samsung 200MP’lik görüntü sensörünü tanıttı
Yeni Samsung Galaxy K zoom
LG V10 ile videoya manuel mod

13MP ön ve arka kameralara sahip olan HTC Desire EYE, kaliteli fotoğraf ve videolar çekmeyi ve selfie (özçekim) sevenler için eksiksiz şekilde donatıldı. BSI sensörleri loş ışıklı koşullarda dahi net fotoğraflar yakalarken her iki kamera üzerindeki akıllı çift LED flaş ise, ortamdaki ışık düzeyleri daha da düştüğünde de sizi iyi gösteren, doğal tonlar sağlıyor.

HTC Desire Eye Submarine Blue Stack 300dpi - 13MP Ön ve Arka Kameralı HTC Desire EYE

HTC, dikkat çekici küçük kamera RE, yepyeni akıllı telefon HTC Desire EYE, HTC Akıllı Göz Deneyimi (Eye Experience) adıyla bilinen gelişmiş görüntüleme yazılımı ve bir video düzenleme topluluğu olan Zoe’yi piyasaya sürüyor.

HTC Desire EYE

HTC, şirketin yeni sınıfının en iyisi Desire modeli HTC Desire EYE’ın lansmanını yaptı. Halen piyasada bulunan en iyi ön kamera ve sizi en iyi halinizle, tam merkeze yerleştiren yazılım sayesinde, HTC Desire EYE hayatın büyük ve küçük anlarını mükemmel netlik içinde yakalıyor. Görüntü kalitesinden taviz vermeden zoomlama, kırpma ve baskı çıkartmanıza imkân veren detaylı görüntü kalitesi için pazara öncülük eden 13MP ön ve arka kameralara sahip olan HTC Desire EYE, harika fotoğraf ve videolar çekmeyi ve selfie’ler (özçekimler) yapmayı sevenler için eksiksiz şekilde donatıldı. BSI sensörleri loş ışıklı koşullarda dahi net fotoğraflar yakalarken her iki kamera üzerindeki akıllı çift LED flaş ise, ortamdaki ışık düzeyleri daha da düştüğünde de sizi iyi gösteren, doğal tonlar sağlıyor.

Üç gelişmiş mikrofon, o anda etrafınızda ne olursa olsun HTC’nin kendine has ses kalitesini daha da üst düzeylere çıkartarak net sese sahip normal ve görüntülü çağrıları güvence altına alıyor. HTC BoomSound ve nefes kesen 5,2 inçlik ekran, HTC Desire EYE’ı en üst düzey multimedya yardımcınız haline getirmek ve fotoğraf ve videolarınızı görüntülemenin mükemmel bir yolunu sunmak üzere bir araya geliyor.

Cesur, parlak, çift renkli, su geçirmez tek parça gövde tasarımı sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda odaklama için iki kademeli özel bir kamera tuşu ile sizi en iyi halinizle görüntülemenin mümkün olan en basit şekilde gerçekleştirilmesini ve tek elle dahi anında konforlu, harika çekimler yapabilmenizi de sağlıyor.

HTC’nin yeni Akıllı Göz deneyimi (Eye Experience) ve Zoe uygulaması, Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ve yüksek hızlı 4G bağlanabilirlik sayesinde, nerede olursanız olun en iyi çekimlerinizi pürüzsüz ve basit bir şekilde düzenleyip paylaşabileceksiniz.

HTC Akıllı Göz (Eye Experience)

Ancak her şey sadece donanımdan ibaret de değil. HTC Akıllı Göz (Eye Experience), en iyi halinizle görünmenizi güvence altına alan eşsiz özellikler ile mobil görüntüleme yazılımını yepyeni bir düzeye çıkartıyor.

Görüntülü sohbet ve konferans çağrılarını kalite ve performansta yeni bir boyuta ulaştıran HTC Akıllı Göz’ün Yüz Takibi özelliği her zaman en mükemmel şekilde çerçeveye alınmanızı sağlıyor. Ayrıca, temas halinde kalmak sadece tek bir kişi ile konuşmaktan çok daha ötesinde bir anlam taşıdığından, aynı odada dörde kadar kişi rahatlıkla takip edilirken yüzlerin her biri maksimum netlik için kırpılıp ekran üzerinde konumlandırılıyor.

HTC Akıllı Göz, yeni Bölünmüş Kamera fonksiyonu sayesinde yaratıcı fırsatlardan oluşan yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Ön ve arka kameralardan eşzamanlı olarak çekilen fotoğraf ve videoları bölünmüş bir ekran üzerinde bir araya getiren bu özellik, HTC için yeni bir selfie (özçekim) deneyimi yaratarak yolculuğunuzu ve tepkinizi küçük resim görüntülerine bel bağlamaksızın belgelendirmenize imkân veriyor. Beni Ekle, resminizi ön kamera ile çekilen görüntü veya videodan kesip çıkartıp ana kamera ile yakalanan sahne içinde konumlandırarak aksiyonun tam merkezine yerleştiriyor ve daha ekstrem, heyecan verici selfie (özçekim) ve videolara kapıyı aralıyor. Sesli selfie (özçekim), basit bir komut ile deklanşörü harekete geçirmenizi mümkün kılarak elinizi garip şekillerde bükmenize de gerek bırakmıyor. Tek yapmanız gereken, mükemmel pozu yakaladığınız anda veya “aksiyon” veya “çekim” komutları ile video kaydını başlatır başlatmaz “gülümseyin” demek olacak.

Tamamıyla orijinal bir görünüm için yüzünüzü bir arkadaşınızın veya ünlü birinin yüzü ile birleştirmenize imkan veren Yüz Birleştirme özelliği veya arzuladığınız cilt düzeltme düzeyini ayarlayarak resim çekilmeden önce etkiyi gerçek zamanlı olarak önceden izleyebildiğiniz Canlı Makyaj gibi HTC Desire 820’ye yapılan en sevilen eklemelere de HTC Akıllı Göz içinde yer veriliyor.

RE Green - 13MP Ön ve Arka Kameralı HTC Desire EYE

RE: Dikkat çekici bir küçük kamera

HTC’nin fotoğrafçılıktaki en son inovasyonu RE ile kameranın arkasından çıkarak hayatı eksiksiz şekilde yaşamayı mümkün kılıyor. Kompakt fotoğraf makinesi kategorisini yeniden şekillendiren RE, aksiyonu hızla yakalamak gereken durumlarda eliniz ayağınıza dolanmadan video ve fotoğraflar yoluyla anı doğal şekilde yakalamanıza ve tam olarak deneyimlemenize imkân veren küçük bir el kamerası.

Nefes kesen, eşsiz silindirik tasarımı ile elinize rahat şekilde oturacak şekilde üretilen RE, kamerayı ele alındığında otomatik olarak çalıştırarak açma düğmesine olan ihtiyacı ortadan kaldıran bir dahili kavrama sensörüne de sahip. Cihazın deklanşör düğmesine tek defa dokunulduğunda fotoğraf, daha uzun süre basıldığında ise video çekildiğinden, bundan böyle modlar arasında bocaladığınız için hiçbir anı kaçırmayacaksınız.

Yüksek çözünürlüklü, 16MP CMOS sensörü, Full HD (1080p) video kayıt, 146 derece geniş açılı objektif ve ağır çekim ve hızlandırılmış çekim özelliklerine sahip olan RE, hayatınızdaki anları daha önce hiç görmediğiniz şekillerde yakalayacak. RE uygulaması, mükemmel çekimi yapmanıza ve aksiyonu canlı olarak mobil cihazınızın ekranından izlemenize veya halihazırda kamera üzerinde saklanan fotoğraf veya videolar arasında dolaşmak için albüm ve yeniden oynatım görünümüne geçiş yapmanıza izin veren bir uzaktan canlı vizör de içeriyor. Hayattaki maceralar sınırsız olduğundan, uygulamanın aynı zamanda her şeyi telefonunuza veya bulut üzerine otomatik olarak yedeklemesi asla bir daha yerinizin kalmaması ve bir çekim fırsatını kaçırmaktan endişelenmemeniz anlamına geliyor. Ayrıca, RE yakında YouTube’a gerçek zamanlı video yayını özelliği sunarak anı yaşarken yaşadıklarınızı aynı zamanda YouTube’da paylaşmanıza imkan veriyor. RE uygulaması, hem Android hem de iOS üzerinde temin edilebilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0