40 inçlik monitör ister misiniz?

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips 4K Ultra HD ekranları ürün grubuna, 40 inçlik büyük bir ekranın eklendiğini duyuruyor. Full HD’nin dört katı netlik ve dört katı çözünürlük sunan 40 inçlik yeni BDM4065UC ekran her uygulamada rakipsiz ayrıntı ve netlik sunuyor.

İnceleme: BenQ SW2700PT 27″ 2K WQHD Monitör
İnceleme: ViewSonic VG1655 Taşınabilir Monitör
32 inçlik 4K Monitör

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, Philips 4K Ultra HD ekranları ürün grubuna, 40 inçlik büyük bir ekranın eklendiğini duyuruyor. Full HD’nin dört katı netlik ve dört katı çözünürlük sunan 40 inçlik yeni BDM4065UC ekran, büyüleyici bir görüntüleme deneyimi ve her uygulamada rakipsiz ayrıntı ve netlik sunuyor. Ekstra geniş masaüstü, yayılacak geniş alan sağlıyor, böylece kullanıcılar verimliliklerini kaybetmeden, eşzamanlı olarak çoklu uygulamalar ve pencereler arasında geçiş yapabiliyorlar. 

ph40 - 40 inçlik monitör ister misiniz?

Ultra yüksek çözünürlük (UHD), Full HD’nin dört katı kadar çözünürlük sunuyor; 3840×2160 pikselde, ekranda aynı alana dört kat fazla piksel sığıyor. Gerçek hayatta sınırlı faydalar sunan teknik bir cihaz olmanın ötesine geçen 4K UHD, profesyonel kullanıcılara fark edilir bir değer sağlıyor. Örneğin fotoğrafçılar ve video-grafikerler, rakipsiz netlik ile ince detayları yakınlaştırabilirler ve bu yeni ekranın gerçek 8-bitlik ve FRC renk derinliği, hem renk doğruluğunu hem de UltraNet görüntüleri mümkün kılar.

Üstelik 4K UHD çözünürlükten yararlananlar sadece yaratıcı olanlar değil: Artık her uygulamayı daha verimli kılacak daha fazla alan mevcut. Örneğin bu yeni ekran, finans profesyonellerinin çoklu pencerelerde veri yoğun uygulamaları yürütebilmelerini ve yine de alan hissine ve bütün masaüstünde ayrıntı netliğine sahip olmalarını sağlayarak görüntüleme deneyimini dönüştürüyor. Kullanıcılar, MultiView kullanarak, dört Full HD penceresini eş zamanlı olarak görüntüleyebilirler. VA panel teknolojisi, herhangi bir görüntüleme açısından, hatta neredeyse yandan bile ayrıntıların ve renklerin aslına en yakın kalmasını sağlıyor. Üstelik yeterli alana sahip olmayan kullanıcılar için ultra dar çerçeve tasarımı, dikkat dağıtan fiziksel çerçeveler olmadan iki adet 40 inçlik ekranı yan yana yerleştirmeyi mümkün kılıyor. Sonuç: büyüleyici bir panaromik görüntü.

Ultra-çok yönlü bağlantı

Yeni 40 inçlik 4K Ultra HD ekran, profesyonellere ve ev kullanıcılarına işte ve eğlencede seçim özgürlüğü sunmak için tasarlandığı için bağlantı açısından güçlü. En yüksek bant genişliğindeki dijital bağlantılar sayesinde bu ekran, kullanıcıların bütün içeriklerini 40 inçlik geniş ekran üzerinde 4K Ultra HD mükemmelliğiyle deneyimlemelerini sağlayarak geniş yelpazede medya kaynağına bağlanabiliyor. DisplayPort 1.2 dijital PC- Ekran bağlantısı, daha hızlı görüntüleme ve sıfır gecikmeli yenileme hızları için 10.8 Gbps’e kadar veri transferi hızlarını destekliyor. Bağlantı seçeneklerini artıran diğer özellikler ise mobil içeriğin keyfini büyük ekranda sürmek için (aynı anda mobil cihazı da şarj ederken) sunulan MHL desteği, süper hızlı USB 3.0, ve PC’den ya da başka bir AV kaynağından yüksek kalitedeki dijital görüntü ve ses sinyallerini yürütmek için HDMI 1.4.

Yeni Philips 40 inçlik BDM4065UC ekran, Ocak 2015'te KDV dahil 3299 TL fiyatıyla büyük elektronik mağazalarında bulunabilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0