AOC Taşınabilir Monitör

AOC, netbook, notebook ya da diğer taşınabilir bilgisayar kullanıcılarına çok yönlü bir monitör sunuyor. 43.9 cm (17.3″) ekranı ile myConnect E1759FWU, daha fazla çalışma verimliliği için ek ekran alanı yaratıyor.

BenQ’dan Öğrencilere Özel Monitör
Wacom Cintiq 13HD touch
ASUS ProArt Display PA248QV ve PA278QV

AOC, netbook, notebook ya da diğer taşınabilir bilgisayar kullanıcılarına çok yönlü bir monitör sunuyor. 43.9 cm (17.3″) ekranı ile myConnect E1759FWU, daha fazla çalışma verimliliği için ek ekran alanı yaratıyor. Monitörün USB 3.0 uyumluluğu, ekstra hızlı şarj ve mükemmel görüntü kalitesi sağlıyor. Tek kelimeyle pratik: tek bir USB kablosu hem veri transferini hem de güç kaynağını sunuyor. Bu monitör hafiflikte şampiyon- çabuk kurulur ve yanınızda kolayca taşınır

E1759FWU - AOC Taşınabilir Monitör

myConnect E1759FWU, mobil kullanıcılara anında çifte monitör kurulumu sağlıyor. Bu sayede, iş kullanıcıları ofis dışında çalışırken kapsamlı bir çalışma ortamı kurabilirler. Monitörün sadece 1.28 kiloluk ağırlığı, aynı zamanda da süper ince tasarımı bu monitörü iş ya da eğlence amaçlı seyahatlerde mükemmel bir yol arkadaşı kılıyor. Müthiş taşınabilirliğine rağmen, myConnect E1759FWU, yaklaşık olarak bir A4 kağıdının büyüklüğüne eşit 43.9 cm’lik (17.3″) ekranıyla da etkiliyor. Dahası, kullanıcılar ek ekranda müşterilerle rahatça bilgi paylaşabildikleri için bu monitör, pek çok iş ortamında kolaylık sağlıyor.  Bu ultra taşınabilir hafif ekranın taşıma kolaylığı ve güvenle saklanması için koruyucu bir kılıf da teslimata dahil.

Tüm işlevler için tek kablo
myConnect E1759FWU monitörü, çok sayıda kablo taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmak amacıyla,  hem veri transferi hem de güç kaynağı için sadece bir  USB 3.0 kablosu gerektirir. Bu da cihazın sadece 10 vatlık çok düşük bir enerji tüketimi sayesinde mümkündür. Ayrıca 5 GB veri bant genişliği sunan USB 3.0 desteği, daha hızlı şarj eder ve olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. myConnect E1759FWU Kasım 2014’ten itibaren KDV dahil 199 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende satış fiyatı ile piyasada bulunabilecek.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0