Apple 9.7 inç iPad Pro

Apple 9.7 inç iPad Pro

Apple, tamamen yeni 9.7 inç iPad Pro’yu tanıttı. Yeni 9.7 inç iPad Pro, 469 gramdan daha hafif ve daha fazla parlaklık, daha geniş renk paleti, daha az yansıtma ve beyaz dengesini dinamik şekilde ayarlayan True Tone ekran teknolojisini sunan profesyonel Retina ekrana sahip.

Panasonic TOUGHBOOK’un yeni üyelerini tanıttı
Yeni iPad Pro 2021
Dell XPS 13 Ultrabook

Apple, tamamen yeni 9.7 inç iPad Pro’yu tanıttı. Yeni 9.7 inç iPad Pro, 469 gramdan daha hafif ve daha fazla parlaklık, daha geniş renk paleti, daha az yansıtma ve Night Shift modu ve beyaz dengesini dinamik şekilde ayarlayan yeni True Tone ekran teknolojisini sunan yeni bir profesyonel Retina ekrana sahip. Yeni iPad Pro birçok taşınabilir PC’yle yarışan 64 bit A9X’in performansının yanı sıra iki kat daha güçlü dört hoparlörlü ses sistemi, Live Photos ve 4K video çekmek için yeni 12 milyon piksel iSight kamera, 5 milyon piksel FaceTime HD kamera ve daha hızlı wireless teknolojileri sunuyor. iPad Pro, Apple Pencil ve yeni 9.7 inç iPad Pro’ya uygun tasarlanmış yeni Smart Keyboard’u destekliyor.

iPadPro10 A - Apple 9.7 inç iPad Pro9.7 inç iPad Pro, daha doğal ve doğru, kağıt beyazı görüntü deneyimi için yeni dört kanallı sensörleri kullanarak ekranın beyaz dengesini çevrenizdeki ışığa göre dinamik şekilde ayarlayan True Tone ekran dahil gelişmiş ekran teknolojilerine sahip. Gelişmiş Retina ekran iPad Air 2’ye göre yüzde 25 daha parlak ve yüzde 40 daha az yansıtma yaparak hem kapalı hem de açık mekanda içeriklerin görülmesini daha da kolaylaştırıyor. Retina 5K ekranlı iMac’le aynı geniş renk paletini kullanarak daha canlı renkler için yüzde 25 daha fazla renk doygunluğu sunuyor. Özel zamanlama denetleyicisi, fotoğraf hizalama ve oksit TFT inanılmaz renkler, kontrast ve netlik sunuyor.

iPadPro10 - Apple 9.7 inç iPad ProiPad Pro daha hızlı netleme için Focus Pixels özellikli gelişmiş 12 MP iSight kamera sensörü, Apple tasarımı görüntü sinyali işlemcisi, gelişmiş gürültü azaltma, üçüncü nesil yerel ton eşleme ve daha iyi yüz algılamaya sahiptir. Bunlar net ayrıntılı görüntüler, 63 milyon piksel panorama çekimler ve Live Photos sağlar. True Tone Flash düşük ışıkta çekim yapmayı ve belge taramayı daha iyi hale getiriyor. Yeni iSight kamera, 4K video çekerek yeni iPad Pro’yu profesyonel kalitede çekimler, düzenlemeler ve paylaşım için en mükemmel aygıt yapıyor. Gelişmiş 5 MP ön FaceTime HD kamera yeni iPad Pro’yu görüntülü konferans yapma veya sevdiklerinizle iletişim kurmak için mükemmel kılıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0