Aydınlatma ve Projeksiyon Bir Arada

Aydınlatma ve Projeksiyon Bir Arada

Hem aydınlatma, hem de projeksiyon işlevlerine sahip olan ve yepyeni bir “ortam aydınlatma” çözümü sunan “Space Player”in öne çıkan özelliklerinin başında, spot ışığı şeklindeki yenilikçi tasarımı geliyor.

Epson projeksiyonlarıyla fotoğraf dünyasına ışık tutuyor
Doğru renklerde fotoğraf sunumu için…
XGIMI, Karfo Karacasulu güvencesiyle Türkiye’de…

Astel Elektronik, profesyonel görüntü dünyasının en yeni üyesi “Panasonic – Space Player”i kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Hem aydınlatma, hem de projeksiyon işlevlerine sahip olan ve yepyeni bir “ortam aydınlatma” çözümü sunan “Space Player”in öne çıkan özelliklerinin başında, spot ışığı şeklindeki yenilikçi tasarımı geliyor. Üretiminden satışına tüm süreçlerinde büyük bir titizlikle çalışılan “Space Player”, bulunduğu mekanların görsel cazibesini arttıran aydınlatma tasarımlarıyla birlikte geniş projeksiyon içerikleri de sağlıyor.

“Space Player” ile perakende sektörü; restoranlar, mağazalar, müzeler ve diğer birçok mekan, bugüne dek ellerinde bulunmayan yepyeni ve farklı imkanlara sahip bir görüntü çözümüne kavuşuyor.

space player restaurant2 - Aydınlatma ve Projeksiyon Bir AradaKurulumu, taşıması ve bakımı çok kolay!

Bulunduğu ortama doğal bir şekilde uyum sağlayan tasarımıyla “Space Player”,  kablo borulu özel askı aparatı ile kurulum ve yer değişikliklerini de son derece kolaylaştırıyor. “Space Player”in hareketli yuva tasarımı ve köşe düzeltme özelliği sayesinde, geleneksel cihazlarla mümkün olmayan; istenilen açıda ve istenilen yerde kolayca ve muntazam bir şekilde projeksiyon yapılabilme özgürlüğü sağlanıyor.

Işık gücünü; aydınlatma ve projeksiyon dünyasının geleceği olan uzun ömürlü lazer aydınlatma teknolojisinden alan “Space Player” tam 20,000 saat boyunca 7/24 kesintisiz projeksiyon yapabilmenin yanısıra bakım masraflarını minimuma indirirken, bakım kolaylığını ise maksimuma çıkarıyor. Space Player; SD kart, PC ve tablet gibi birçok kaynaktan da içerik aktarımı yapmayı da mümkün kılan özellikler taşıyor.

“Space Player portalı ile kullanıcılara on-line içerik; doğru çözümler!

“Space Player”, aydınlatma için videoların kullanıldığı, “projeksiyon aydınlatma” adlı yeni bir pazar yaratırken, yansıtılacak içeriklerin ve kurulum ortamının aydınlatmasının da mekana göre özelleştirilmesi gerekiyor.

Panasonic tarafından oluşturulan uzman bir ekip, video ve ortam aydınlatma konularında içerikler üreterek, on-line bir portal ile kullanıcılara hizmet verecek. Ismarlama içerik üretiminin yanı sıra “Space Player" sahipleri, kendilerine sunulan ücretsiz yazılımlar sayesinde bu içerikleri kolaylıkla düzenleyip yeni içerikler oluşturabileceği gibi; belli bir ücret karşılığında sitede sunulan video ve fotoğrafları da mekanlarında kullanabilecek.

spaceplayer1 - Aydınlatma ve Projeksiyon Bir AradaSpace Player ile geniş yelpazede dikkat çekiği görsel uygulamalar

“Space Player PT-JW130 Serisi” ile herhangi bir objeye spot aydınlatma yapılabildiği gibi; bir objeye veya etrafına video ve foto içerik yansıtması da yapılabiliyor. Aydınlatma ve projeksiyon teknolojilerinin bu etkili ortaklığı perakendeden restoranlara, geniş bir yelpazede ilgi çekici görsel uygulamaların müjdesini veriyor. “Space Player PT-JW130 Serisi” ile yapılabileceklere birkaç örnek vermek gerekir ise;

  • Restoranlarda gelen yemekleri cazip bir şekilde aydınlatılıp; menü, yemeklerin içeriği veya manzara görüntüleri masaya/tabaklara yansıtılabiliyor.
  • Müzelerde ve galerilerde sergilenen sanat eserleri ile ilgili bilgiler, eserlerin yanına yansıtılabiliyor.
  • Perakende alanlarında ürünler doğal ışık ile sergilenebilirken ürün bilgileri ve diğer promosyonel içerikler de yansıtılabiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0