Canon EOS 5DS/5DS R Ön İnceleme

Canon EOS 5DS/5DS R Ön İnceleme

Sitemizde 3 Şubat tarihinde bazı kısa özellikleri ve görseli ile duyurduğumuz 50 milyon piksellik Canon EOS 5DS ve EOS 5DS R modelleri bugün resmi olarak açıklandı. Bizde yüksek çözünürlüklü fotoğraf çeken kullanıcıların merakla beklediği bu modellerin öne çıkan özelliklerini sizler için inceledik.

50MP’lik Canon EOS geliyor!
Canon EOS 5DS İlk İzlenim
Hafif diye full frame aynasız alacaksanız tekrar düşünün!

Sitemizde 3 Şubat tarihinde bazı kısa özellikleri ve görseli ile duyurduğumuz 50 milyon piksellik Canon EOS 5DS ve EOS 5DS R modelleri bugün resmi olarak açıklandı.  http://fotografbilgimerkezi.com/50mplik-canon-eos-geliyor/.html

EOS 5DS Black Beauty 09 - Canon EOS 5DS/5DS R Ön İnceleme

Yüksek çözünürlüklü fotoğraf çeken kullanıcıların merakla beklediği bu modellerin öne çıkan özelliklerini sizler için inceledik. Her iki modelde 50.6 milyon piksellik full frame CMOS sensör kullanıyor. 35mm sensör yapısının sınırlarının zorlandığını söyleyen pek çok kişi var. Ancak bakıldığında Canon bu zorluğu ustaca aşmış gibi görünüyor. Yeni modeller özellikle manzara, mimari, moda ve portre fotoğrafçıları için tasarlanmış gibi görünüyor. Zaten Canon’da bu iş kollarında faaliyet gösteren profesyonelleri işaret ediyor. Manzara ve stüdyoda moda çekimleri yapan profesyonellerin büyük baskı ve detaylı görüntüler elde edebileceği anlatılıyor.

Canon EOS 5DS ve EOS 5DS R modelleri hızlı, keskin ve doğal görüntüler veren yeni nesil DSLR makineler olarak özetlenebilir. Tabi bunları da son derece sağlam ve dayanıklı gövde yapıları ile yapmaları sağlanmış. İki model arasındaki tek fark ise, EOS 5DS R'nin optik düşük geçirgenlikli filtre kullanmaması.

Sayfalar

1 2 3

YORUMLAR

WORDPRESS: 0