Canon, Lifecake’i satın aldı

Canon Europe, ebeveynlerin, çocuklarının fotoğraflarını kronolojik olarak kaydedip paylaşabildiği Lifecake uygulamasını satın aldı. Lifecake ile ebeveynler çocuklarının fotoğraflarını cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden tek bir uygulamada toplayabiliyor.

LaCie Türkiye Instagram Yarışması
HTC VIVE ve VIVE Pro Deneyimi Türkiye’de!
Türk Telekom’da yeni dönem başlıyor

Canon Europe, ebeveynlerin, çocuklarının fotoğraflarını kronolojik olarak kaydedip paylaşabildiği Lifecake uygulamasını satın aldı. Lifecake ile ebeveynler çocuklarının fotoğraflarını cep telefonu, tablet ya da bilgisayar üzerinden tek bir uygulamada toplayabiliyor.

Full Suite - Canon, Lifecake’i satın aldıAilelere yönelik bir fotoğraf paylaşım uygulaması olan Lifecake ile anne babalar çocuklarının hayatlarının kronolojisini kayıt altına alıyor. Fotoğraflar ve videoları diğer aile bireyleri ve arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Tüm aile üyeleri akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve basılı foto defterlerinden aile fotoğraflarını görebiliyor.

Aile fotoğrafları her geçen gün artıyor

Canon Europa Dijital Hizmetler Direktörü Alberto Spinelli, “Günümüzde hepimiz eskisinden çok daha fazla cihaz kullanarak çok daha fazla fotoğraf çekiyoruz; darmadağın halde tutabiliyoruz ya da kaybediyoruz. Fotoğrafı çektiğimiz anı hatırladığımız anda, fotoğraflarımızı çabucak, parmağımızı kaydırarak bulmak ve herhangi bir ekranda yeniden yaşamak veya baskısını alıp saklamak isteriz. Canon olarak kullanıcıların isteklerine göre düzenlenen uygulamalarla tam da bunu yapabilecekleri dijital hizmetler hazırlıyoruz” dedi.

Alberto Spinelli, şöyle konuştu: “Ailelerin, sayısı her gün daha da artan fotoğraflarını kontrol altında tutmalarını kolaylaştıran bir dijital hizmet sunan Lifecake, Canon Group'a katılan oldukça ilginç bir yeni üye oldu. Bu satın alma işlemi, fotoğraf çeken herkese hikayelerini ve deneyimlerini hayata geçirmeleri için ihtiyaç duydukları tüm araçları sunma ve onlarla istedikleri her yerde ve her ortamda bağlı kalma vizyonumuzla tam olarak uyumludur.”

Canon 80 yıldır ailelerin yanında

Lifecake'in CEO'su ve kurucu ortağı Nicholas Babaian uygulama hakkında “Canon'un erişim kapasitesi ve teknolojisiyle hizmetimizin görünürlüğü ve kullanımında patlama yaşayacağız. Aynı zamanda ekibimiz Canon’un dijital hizmetler ekosistemini hızlandıracak. Ancak bizi en çok sevindiren mevcut ve potansiyel müşterilerimizin, fotoğrafçılık alanında en itibarlı markalardan biriyle, değerleri anlarının güvenli ellerde olduğunu bilecekleri oldu. Canon, neredeyse 80 yıldır ailelerin değerli anlarını yakalamalarına ve yeniden yaşamalarına yardımcı olduğu gibi gelecek nesiller için de bunu yapmaya devam edecek” dedi.

Lifecake demo videosuna ve deyatlı bilgiye www.lifecake.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0