Canon PowerShot SX500 IS / SX160 IS

Canon PowerShot SX500 IS / SX160 IS

Canon güçlü süper zoom kompakt fotoğraf makineleri koleksiyonuna iki yeni ürün daha ekledi: PowerShot SX500 IS ve PowerShot SX160 IS. Aksiyona daha fazla yakınlaşmak isteyenler için ideal bir seçim olan PowerShot SX500 IS, en küçük 30x optik zoomlu fotoğraf makinelerinden biri…

Canon EOS Sistemi 25. Yılını Kutluyor
Canon, EURO 2012’de futbola odaklanıyor
Canon EF 85mm f/1.2L II

Canon güçlü süper zoom kompakt fotoğraf makineleri koleksiyonuna iki yeni ürün daha ekledi: PowerShot SX500 IS ve PowerShot SX160 IS. Aksiyona daha fazla yakınlaşmak isteyenler için ideal bir seçim olan PowerShot SX500 IS, en küçük 30x optik zoomlu fotoğraf makinelerinden biri… Göz alıcı derecede şık ve kompakt bir gövdede size çok uzaktaki konuları çekebilme esnekliği tanır. Tüm aile üyelerinin zevkle kullanabileceği bir fotoğraf makinesi arayışı içinde olanlar için ideal bir seçim olan PowerShot SX160 IS, kompakt bir gövdede etkileyici 16x optik zoom özelliği sunar.

SX500IS - Canon PowerShot SX500 IS / SX160 IS

İlk kez bir fotoğraf makinesi kullanacak olanlardan, her anı yakalamak isteyen yaratıcı ailelere kadar herkes PowerShot SX500 IS ve PowerShot SX160 IS  modelleriyle kolaylıkla etkileyici fotoğraflar ve HD videolar çekebilir. Canon’un Akıllı IS özellikli optik Görüntü Sabitleyicisi ile çektiğiniz her sahne parlak ve net olacaktır. Akıllı Otomatik işlevi ise çekim senaryosunu tespit edecek ve çekiminize en uygun ayarları otomatik olarak yapacaktır. Bir dizi eğlenceli Yaratıcı Filtre ile fotoğraflarınıza ve videolarınıza anında farklı efektler ekleyebilir ve yaratıcı yönlerinizi keşfedip her çekimde özgün sonuçlar elde etme şansına kavuşursunuz.

Güçlü zoom artık küçük bir gövdede

Aile tatillerinden özel gün çekimlerine kadar, yeni PowerShot modellerinin her ikisinde de bulunan optik zoom kapasitesi çekmek istediğiniz aksiyona istediğiniz kadar yakınlaşamadığınız durumlarda bile, her anı yakalamanıza imkan tanır. PowerShot SX500 IS güçlü bir kompakt arayan kullanıcılar için ideal bir seçimdir. Canon’un lens tasarımındaki engin deneyimi ve uzmanlığından faydalanılarak geliştirilen yeni 30x optik zoomu, seyahat dostu bir gövdeye sığacak kadar küçüktür. PowerShot SX160 IS ekonomik ve kullanımı kolaydır; bu model için özel olarak tasarlanmış çok yönlü bir objektifi vardır. 28mm geniş açılı ve 16x optik zoomlu bu yeni objektif, çocukların doğum günü partilerinde çekilen grup fotoğraflarından bir hayvanat bahçesinde uzak mesafeden hayvan çekimlerine kadar her çekimde müthiş bir esneklik sunar.

PowerShot SX160 IS RED FSL - Canon PowerShot SX500 IS / SX160 IS

Her iki modelde de yeni bir 16 milyon piksel sensör vardır; arkadaşlarınızın ve ailenizin büyük beğenisini toplayan canlı renkler ve göz alıcı ayrıntılarla bezeli çekimler yapabilmenizi sağlar. Canon’un DIGIC 4 görüntü işlemcisi günbatımından kış tatili çekimlerine kadar resimlerin çabucak ve gerçekte sahip olduğu tüm ayrıntılarıyla birlikte yakalanmasını garantiler.

İster aile pikniğini ister tematik parklarda geçirdiğiniz saatleri, isterseniz de kumsalda geçen akşam saatlerini çekiyor olun, PowerShot SX500 IS ve PowerShot SX160 IS, Geliştirilmiş Konu Tespiti teknolojili Akıllı Otomatik mod sayesinde tek bir tuş dokunuşuyla kusursuz görüntüler elde edebilirsiniz. 32 farklı sahne tipini akıllıca tarayıp uygun tespiti yapan Akıllı Otomatik, sahneyi analiz eder ve fotoğraf makinesi ayarlarını buna göre düzenleyerek gurur duyacağınız resimler çekmenizi sağlar.

Fotoğraf makinesine hakim olduktan sonra yepyeni denemeler yapmaya hazır hale gelebilir ve enstantane hızı ve diyafram gibi fotoğraf makinesi ayarlarını istediğiniz gibi ayrı ayrı kontrol edebilmek için Tam Manuel Kontrol modunu rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaratıcı Filtreleri kullanarak yeni PowerShot SX500 IS ve PowerShot SX160 IS ile eşsiz, eğlenceli çekimler yapmak çok daha kolaydır. Bu filtreler resimlerinize ve videolarınıza mevcut altı efektten birini ekleyerek çekiminizi bambaşka bir havaya büründürür. Balıkgözü efektiyle resimlerinize yeni bir perspektif katın veya Oyuncak Kamera Efektiyle retro stilli çekimler yapın.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0