DJI ve Hasselblad’ın ilk ortak ürünü

DJI ve Hasselblad, Hasselblad'ın orta format kamerası A5D ve DJI profesyonel uçan platformu M600'den oluşan tam entegre paketini açıkladı. A5D-M600 paketi Hasselblad için DJI yatırımını takip eden ilk ortak ürün.

Air Serisinin En Yenisi: DJI Air 3
Olympus TG-Tracker Aksiyon Kamerası
DJI Mavic Air geliyor!

2015 yılının sonlarına doğru drone üreticisi DJI, fotoğraf sektörünün en köklü firmalarından olan Hassselblad’ın küçük bir miktar hissesini satın alarak yeni ortaklıklar yapılacağını açıklamıştı. Hava fotoğrafçılığının gelişmesi için heyecan verici bu ortaklığın ilk ürünü ise geçtiğimiz gün duyuruldu.

938A8029 k - DJI ve Hasselblad’ın ilk ortak ürünüDJI ve Hasselblad, Hasselblad'ın orta format kamerası A5D ve DJI profesyonel uçan platformu M600'den oluşan tam entegre paketini açıkladı.

A5D-M600 paketi Hasselblad için DJI yatırımını takip eden ilk ortak ürün. M600 ve A5D kombinasyonunun dünyanın en güvenilir hava platformlarından birini oluşturduğunu belirten firma yetkilileri, günümüzün en gelişmiş hava optik ve sensörleri ile kullanıcılara sunulacağını açıkladı. Buna ek olarak, iki şirket gelecek için ortak pek çok ürün üzerinde çalışıldığını da duyurdu.

DJI M600 maksimum performans ve akıllı uçuş güvenliği için tasarlanmış. M600 DJI gelişmiş gimbal sistemi Ronin-MX ile tam uyumlu. Tamamen 6 akıllı pil, A3 uçuş kontrolörü, Lightbridge 2 Profesyonel HD iletim sistemi, bir toz geçirmez tahrik sistemi ve güçlü uygulama kontrolü ile donatılmış olarak geliyor.

Hasselblad'ın A5D kamera, modern, kompakt tasarımı ile 35mm full frame DSLR makinelere kullanılan sensörlerin neredeyse iki katı büyüklüğünde 50MP CMOS sensör kullanıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0