DJI’ın Yeni Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıktı

DJI’ın katlanır drone ailesinin en yeni üyesi Mavic 3 ve yenilikçi manyetik tasarımı ile kalıpları kıracak aksiyon kamerası Action 2 Türkiye’de satışa çıktı.

İnceleme: DJI Mini 3
EZVIZ, Karfo Karacasulu Güvencesiyle Türkiye’de
İnceleme: Polaroid Lab

Sivil insansız hava araçları ve havadan görüntüleme teknolojilerinde dünya liderlerinden olan DJI, alanında yeniliklere imza atmaya devam ediyor. DJI’ın son teknolojileri katlanır drone ailesinin en yeni üyesi Mavic 3 ve aksiyon dünyasında yenilikçi manyetik tasarımı ile kalıpları kıracak aksiyon kamerası Action 2 Türkiye’de satışa çıktı. Havadan görüntüleme sisteminin devrim niteliğindeki yeni ürünü Mavic 3 ve şimdiye kadar üretilmiş en dayanıklı aksiyon kamerası Action 2, farklı görüntüleme ihtiyaçlarına yönelik sunduğu teknik imkanlarla yeni ufuklar açıyor.

car drifting BS13 - DJI’ın Yeni Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıktı

DJI MAVIC 3

Fotoğraf, video, eğlence dışında drone teknolojisi bugün tarım, trafik izleme, arama kurtarma, teslimat, güvenlik gibi birçok alanda kullanılıyor ve en ulaşılmaz alanları görünür kılıyor. Akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla programlanarak belirlenen rotaya göre uçuşa geçen insansız hava araçlarının kullanım alanları gün geçtikçe genişliyor.

46 dakika uçuş süresi

Yenilenen tasarımıyla Mavic 3 benzersiz uçuş performansı ve eşsiz içerik oluşturmayı bir arada sunuyor. İkonik İsveçli kamera markası Hasselblad imzalı çift kameralı yapısıyla dikkat çekiyor. 200 metre menzile sahip çok yönlü engel algılama sensörleri, 46 dakikaya kadar uçuş süresi sağlayan yeni baştan tasarlanmış pilleri ile benzersiz bir konfor yaşatan DJI Mavic 3, yükseltilmiş donanım yazılımı, düşük ışık hassasiyetiyle esnek ve nüanslı renklerde 5.1K / 50 fps videoyu işleyebiliyor ve ağır çekimlerde daha yüksek kaliteli sonuçlar için 4K/120 fps’yi destekliyor. Gelişmiş Mavic 3 Cine sürümü, yüksek hızlı veri depolama için yerleşik 1 TB SSD ile daha zengin video işleme için Apple ProRes 422 HQ kodlaması sunuyor. Çift kamera sistemiyle her şeyin üstünde görüntüleme imkanı sunan DJI Mavic 3, daha yüksek video tanımı, daha yumuşak çekimler ve daha cömert kroplama olanakları yaratıyor. 

Forest BS03 - DJI’ın Yeni Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıktı

3 Farklı Kutu Seçeneği ile Satışta

Mavic 3, daha büyük görüntü sensörüne sahip olması sayesinde daha yüksek video çözünürlüğü ve dinamik aralık sağlıyor ve düşük ışıklı ortamlarda gürültüyü daha etkili bir şekilde azaltıyor. Geliştirilmiş renk paleti ile 1 milyara kadar renk yakalayarak post prodüksiyonda doğal renk geçişleri ve gelişmiş esneklik sağlıyor. Mavic 3, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Fly More Combo, DJI Mavic 3 Cine Premium Combo olmak üzere 3 farklı kutu seçeneği ile Türkiye’ye satışa çıktı. Üç akıllı uçuş pili, bir pil şarj merkezi, bir dönüştürülebilir taşıma fazlası içeren DJI Mavic 3 Fly More Combo, daha fazla senoryada üretme ve çekim yapma imkanı sunan bir ND filtre seti içeriyor. DJI Mavic 3 Cine Premium Combo ise, Apple ProRes 422 HQ video kaydını destekleyen ve yerleşik 1 TB SSD’ye sahip bir Mavic 3 Cine Drone’a sahip. Profesyonel yaratıcılığı her yönden destekleyen DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, içerdiği DJI RC Pro ile yüksek parlaklıkta ekran sunuyor. 

DJI Mavic 3 Single Fiyatı: 2.781 $

DJI Mavic 3 Fly More Combo Fiyatı: 3.768 $

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Fiyatı: 6.539 $

* Tavsiye edilen perakende satış fiyatları.

DJI Action 2 Dual Screen Combo 2 - DJI’ın Yeni Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıktı

DJI ACTION 2

DJI tarafından üretilmiş şimdiye kadarki en güçlü aksiyon kamerası Action 2, çok yönlü tasarımıyla kullanıcılarına aksiyondan daha fazlasını sunuyor. Zorlu koşulların kamerası DJI Action 2, yenilikçi manyetik tasarımı sayesinde hayatı yakalarken aksesuarların zahmetsizce değişmesini sağlıyor. 

Hızlı aksesuar değişimi

Hafif alüminyum alaşımlı gövdesi, şık, minimalist bir görünümü ile pürüzsüz ve sağlam bir yapıya sahip olan DJI Action 2’nin yenilikçi manyetik kilitleme tasarımı, aksesuarları hızlı ve güvenli bir şekilde değiştirmeye olanak tanıyor. Optimum performans ve güzellik için merceğin şekli ve açısı dikkatle düşünülerek tasarlanan Action 2, sezgisel özelliklerle dolu bir dünya sunuyor. Action 2 manyetik tasarımı ile kullanıcılar güçlü modüller ve aksesuarlar arasında özgürce geçiş yapabiliyor. 4K/120fps çekim yapabilme özelliği ile daha önce görülmemiş yüksekliklere ulaşabilen DJI Action 2, sahip olduğu zengin ayrıntılarla şaşırtıcı derecede pürüzsüz görüntüler kaydediyor. DJI Action 2, ultra geniş 155 ° FOV ile perspektifleri genişletip iyileştirilmiş alan derinliği elde etmeyi sağlarken, özel küresel olmayan lensi kenarları keskinleştiriyor ve görüntü bozulmasını azaltıyor.

Yaratıcı, sınır zorlayan çekimler

DJI’ın en yeni yerleşik stabilizasyon algoritması HorizonSteady sayesinde Action 2, aksiyon ne kadar vahşi olursa olsun, çekim seviyesini koruyor ve go-karttan kır bisikletine kadar kamera sarsıntısını ve dönüşünü gerçek zamanlı olarak algılıyor ve düzeltiyor. Ön Dokunmatik Ekran Modülü ile öz çekimlerde harikalar yaratan kamera, vloggerlar düşünülerek tasarlanan öne bakan OLED dokunmatik ekranı ve 4 mikrofonlu Matrix Stereo ile maceraları anlatırken videolar oluşturmaya ve net ses yakalamaya olanak tanıyor. Action 2’nin aksesuar bağlanabilen manyetik yuvaları ile daha yaratıcı ve sınırları zorlayan çekimler yapılabiliyor. Güç Modülü ile Action 2 bağlandığında bir microSD kart yuvası kazanıyor ve 180 dakikaya kadar çekim yapılabiliyor, böylece hiçbir anı kaçırmadan çekim yapıp anıları biriktirmek daha keyifli hale geliyor. Bir aksiyon kamerasından çok daha fazlasını sunan Action 2 ile grup selfieleri ve sabit videolar Uzaktan Kumandalı Uzatma Çubuğu ile çekilebiliyor. Muhteşem olanı yakalarken anda kalmanızı sağlayan Action 2, Manyetik Kordon ve Manyetik Kafa Bandı ile giyilebilir teknoloji rahatlığı sunuyor. Göğüse veya başa rahatça takabiliyorken eller serbest bırakabiliyor ve FPV dronlara entegre edilebiliyor. 

DJI Action 2 Güç Modüllü Combo Fiyatı: 541 $

DJI Action 2 Çift Ekranlı Combo Fiyatı: 703 $

* Tavsiye edilen perakende satış fiyatları.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0