Phottix ve Yuneec, Karfo Karacasulu’da…

Phottix ve Yuneec, Karfo Karacasulu’da…

Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. distribütörlüğünü yaptığı teknoloji ürünlerinin arasına fotoğraf aksesuar ve flaşları ile adından söz ettiren Phottix ve dünyanın en önemli drone markalarından Yuneec’i de dahil ediyor.

DJI Osmo Pocket 3
DJI’ın Yeni Ürünleri Türkiye’de Satışa Çıktı
İnceleme: Nikon Z 5

1983 yılında faaliyetine başlayan Karfo Karacasulu Dış Ticaret A.Ş. profesyonel kullanıcılardan amatör kullanıcılara kadar herkese, sektördeki uzun yıllara dayalı tecrübesi ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürünleri, hizmeti ve desteği sunuyor. Karfo Karacasulu Dış Tic. A.Ş. distribütörlüğünü yaptığı teknoloji ürünlerinin arasına, fotoğrafik aksesuarlar konusunda yenilik ve mükemmelliği görev edinmiş olan Phottix markasını ve yaratıcılık ile erişilebilirlik tutkusu üzerine kurulmuş olan dünyanın en önemli drone markalarından Yuneec’i de dahil ediyor.

Phottix Product banner  Products - Phottix ve Yuneec, Karfo Karacasulu’da…Phottix, profesyonel fotoğrafçıların geri bildirimleri ile geliştirilerek son beş yılda fotoğrafçılık sektöründe baskın bir güç haline gelen markalardan biri. Phottix’in ürün serisi geleceğin henüz görülmemiş teknolojisine yönelik fotoğraf çözümleri, güvenilirlik ve uyumluluk sunmakta.

Typhoon Q500 4K box content setup - Phottix ve Yuneec, Karfo Karacasulu’da…Dünyanın en önemli drone markalarından olan Yuneec de yenilik, yaratıcılık ve erişilebilirlik tutkusu üzerine kurulmuş. Gelişen teknoloji sayesinde yukarıdan daha geniş bir perspektif ile bakabileceğiniz bir gelecek yaratmak isteyen Yuneec, aynı zamanda ürünlerindeki kullanılabilirlik ve güvenilirliği ile bir fark yaratmakta.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0