Epson’dan fotoğrafçılara özel yazıcı L800

Epson, yüksek adette baskı alma ihtiyacındaki kullanıcıların, “düşük maliyetli” ve aynı zamanda sorunsuz baskı yapabilmeleri için geliştirdiği “Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli” yazıcıları pazara sundu. Tanıtılan modellerden L800 yüksek fotoğraf baskı kalitesine sahip.

Anılar hafıza kartında kalmayacak!
Ultra kısa gösterimli projektörler
Epson Tanklı Yazıcılarla Baskıda Devrime Devam

Epson, yüksek adette baskı alma ihtiyacındaki kullanıcıların, “düşük maliyetli” ve aynı zamanda sorunsuz baskı yapabilmeleri için geliştirdiği “Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli” yazıcıları pazara sundu.

Epson L800 lifestyle - Epson’dan fotoğrafçılara özel yazıcı L800

Epson L100, L200 ve L800 olmak üzere üç farklı modelden oluşan Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli yazıcı serisi, bünyelerine entegre yüksek kapasiteli mürekkep tankları ile kullanıcıya sayfa başına düşük maliyet sunmak için tasarlandı. Epson garantisi altında olan bu yazıcılar, yüksek adette baskı ihtiyacı duyan tüm küçük-orta ve büyük işletmeler düşünülerek geliştirildi.

Tanıtılan modellerden L800 yüksek fotoğraf baskı kalitesine sahip. Aynı zamanda yazıcıya entegre yüksek kapasiteli mürekkep tankları (70mlt) ile baskı başına düşen maliyet artırılmış ve sürekli baskı yapabilen bir konuma ulaşılmış.

Epson L800 v5 - Epson’dan fotoğrafçılara özel yazıcı L800

Epson’ın Hızlı Mürekkep Top-up (FIT) Teknolojisi sayesinde bu yazıcılarda mürekkep kullanımı maksimize ediliyor. Bu teknoloji, özel olarak tasarlanmış hava geçirmez kapak ve filtrenin yanı sıra, mürekkebin geri akmasını önlemek için mürekkep akışını kontrol eden bir jikle valfi içeriyor. Bu sistem mürekkep kullanımını maksimize ederken, yazıcının her zaman kolay ve güvenli şekilde istenen yere taşınmasını da sağlıyor.

Doküman baskısı için geliştirilen L100 ve L200’den farklı olarak, L800 fotoğraf baskısı için geliştirilmiş. 6 Kartuşlu olan L800; siyah, mavi, kırmızı, sarı, açık mavi ve açık kırmızıdan oluşan toplam 6 adet 70ml’lik orijinal Epson mürekkep şişesiyle birlikte satılıyor. Kullanıcılar, A4 boyutuna kadar çerçevesiz kaliteli baskılar alabiliyor ve yüzeyine yazılabilir CD ve DVD’lerin üzerine doğrudan uzun ömürlü baskılar alabiliyor. L800 ile 10x15cm’lik fotoğraf baskısı 12 saniye gibi kısa bir sürede hızlı ve verimli bir şekilde yapılabiliyor.

Nisan ayında satışa sunulan Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli yazıcıların fiyatları ise şöyle:

L100: 169 Euro

L200: 209 Euro

L800: 299 Euro

L800 modelinin her bir renk 70 mlt’lik mürekkep şişesi fiyatı: 13,13 Euro + KDV

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0