Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

Geçtiğimiz günlerde Extreme Sailing 2012 Yelken Yarışları, İstanbul’un muhteşem silueti altında gerçekleşti. İşte biz de bu hızlı ve inanılmaz güzellikteki yarışı, tüm güzellikleriyle görüntülemek adına SanDisk Extreme Pro hafıza kartlarımızla oradaydık.

SanDisk Extreme Pro Farkı ile…
Kritik anı kaçırmayın!
SanDisk ‘en soğuk’ yolculuğa çıkıyor

Geçtiğimiz günlerde Extreme Sailing 2012 Yelken Yarışları, spor başkenti İstanbul’un muhteşem silueti altında gerçekleşti. Dünyanın en yetenekli yelkencilerinin buluştuğu Extreme Sailing Series 2012’nin 3. etabına ev sahipliği yapan İstanbul, tarihi güzellikleriyle tüm dünyayı bir kez daha kendisine hayran bıraktı. İşte biz de bu hızlı ve inanılmaz güzellikteki yarışı, tüm güzellikleriyle görüntülemek adına SanDisk Extreme Pro hafıza kartlarımızla oradaydık.

IMG 0024 k grs - Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

Kıyıya çok yakın bir mesafede kurulan parkur üzerinde gerçekleştirilen yarışlarda 7 ülkeden 8 takım mücadele etti. Tarihi yarımadanın muhteşem siluetinin önünde kıyasıya bir rekabet çekimlerde bizim de zorlanmamıza neden oldu. Bu müthiş yelkenlileri en güzel açıdan görüntülemek için sık sık yer değiştirmek, sıcakla ve kalabalıkla uğraşmak bizi biraz yorsa da fotoğraf makinemiz içerisindeki SanDisk Extreme Pro hafıza kartlarının bizi yarı yolda bırakmayacağını bilmek güzel bir deneyimdi. Adeta denizde yapılan bir Formula 1 yarışı olan Extreme Sailing Yelken Yarışlarının her anını kaydedebilmek için kullandığımız SanDisk Extreme Pro hafıza kartları, benzersiz hız ve depolama alanı sunuyor. Sürekli seri modda çekim yaparken sorun çıkarmadan hiçbir anı kaçırmamamızı sağlayan Extreme Pro serisi bir kez daha adına yakışır bir performans sergiledi.

IMG 0038 k - Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

CompactFlash Kartlarda 128GB Kapasite

SanDisk Extreme Pro CompactFlash kartların kapasiteleri 128GB’a kadar çıkabiliyor. Özellikle pek çok durumda hem RAW hem de JPEG fotoğraf çekmek isteyen fotoğrafçıların ihtiyaç duydukları kapasiteyi yüksek hızla beraber sunarak eşsiz bir performans sergileyen bu seri, en zor doğa şartlarına da dayanabilecek şekilde tasarlanıyor. Saniyede 100MB’a kadar çıkabilen yazma hızı, bekleme sürelerini kısaltırken arka arkaya çekilen fotoğraflar için endişe duymanızı engelliyor.

ExtremeProCF 128GB - Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

Fotoğraf makinelerinin video özellikleri geliştikçe Full HD çekim imkanı farklı ortamlarda daha sık kullanılıyor ve yine devreye Extreme Pro hafıza kartları giriyor. SanDisk patentli Power Core kontrol birimi, verileri kart genelinde daha hızlı ve etkili bir biçimde dağıtıyor. UDMA-7 arayüzü ise kart ve fotoğraf makinesi arasında maksimum veri transferi sağlıyor.

IMG 0162 k - Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

İçiniz rahat olsun!

Güvenilir ve doğru çalışan bir fotoğraf makineniz varsa SanDisk Extreme Pro hafıza kartlarına her ortamda güvenebilirsiniz. En yüksek kaliteyi vaat eden, daha fazla koruma için RTV silikonla kaplanan bu kartlar, basınç, darbe, titreşim ve rutubet testlerinden başarıyla geçerek fotoğrafçıların içini rahatlatıyor. Böylece Extreme Sailing gibi hız ve hareketin önem kazandığı daha nice ortamlarda Extreme Pro serisi görevini başarıyla tamamlıyor.

IMG 0398 k - Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

SanDisk Extreme Pro hafıza kartlarını Türkiye’nin seçkin tüketici zincir mağazalarında bulabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.sandisk.com.tr/products/dslr/

SanDisk hakkında

SanDisk Corporation, araştırma, imalat ve ürün tasarımından, müşteri markalaşma ve perakende satışına kadar tüm sektörlerde yer bulan hafıza kartları üretiminde global sektör lideridir. SanDisk’in ürün gamında, mobil telefonlar, dijital kamera ve kaydedici kamera, dijital audio/video oynatıcısı için üretilen hafıza kartı; müşteriler ve kuruluşlar için üretilen USB bellek sürücüsü, mobil ürünler için gömülü hafıza kartları ve bilgisayarlar için yarı iletkenli cihazlar yer almaktadır. Ürün satışının yüzde 50sini ABD dışında gerçekleştiren SanDisk, bir Silikon Vadisi S&P 500şirketidir.

Fotoğraflar: © Ömer Serkan Bakır

IMG 0456 k - Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0