Fotoaskınızı seçtiniz mi?

Fotoaskınızı seçtiniz mi?

Günümüzde moda denilen kavram sadece kıyafetlerimiz ile sınırlı değil. Son yıllarda renklenen fotoğraf makineleri ve fotoğraf çantalarından sonra şimdide fotoğraf makinelerinde kullanılan askılar renklendi. Fotoğraf makineleriniz için omuz, boyun ya da bilek askısı kullanıyorsunuz. Peki, fotoğraf makineleri ile birlikte gelen standart siyah renkli bu askılar yerine, tarzınızı ortaya çıkaracak farklı bir şeyler denemeyi hiç düşündünüz mü?

Lomochrome Turquoise XR 100-400 Film
Her an kayıttasınız
İnceleme: Zhiyun Crane M2

Günümüzde moda denilen kavram sadece kıyafetlerimiz ile sınırlı değil. Son yıllarda renklenen fotoğraf makineleri ve fotoğraf çantalarından sonra şimdide fotoğraf makinelerinde kullanılan askılar renklendi.

fotoaski

Eminiz hemen hepiniz fotoğraf makineleriniz için bir omuz, boyun ya da bilek askısı kullanıyorsunuz. Peki, fotoğraf makineleri ile birlikte gelen standart siyah renkli bu askılar yerine, tarzınızı ortaya çıkaracak farklı bir şeyler denemeyi hiç düşündünüz mü?

İşte Fotoaskı tam size göre bir seçenek! Tamamen Türkiye’de üretilen ve çeşitli yörelerdeki el sanatı ustaları ile birlikte tasarlanan Fotoaskılar, içinizdeki rengarenk fotoğraf aşkını da ortaya çıkarıyor.

bilek askisi

Bu fotoğraf makinesi askıları, kullanışlı, farklı zevklere hitap edebilen, kişisel zevkinizi tatmin edebilecek ürünler ile www.fotoaski.com sitesinde sizleri bekliyor. Çeşitli noktalarda da satışa çıkarılan ürünler daha şimdiden herkesin beğenisini kazanıyor. Son derece makul tanıtım fiyatlarla satışa sunulan ürünleri www.fotoaski.com adresinden sipariş edebilirsiniz.

boyun askisi

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0