Fotoğrafçı ve grafik tasarımcılara özel monitör

LG’nin grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar ve oyun meraklıları için ideal monitörü 29EA93, Türkiye’de satışa sunuldu. 21:9 ultra geniş monitör donanım kalibrasyonu aracılıgıyla derin renk yoğunluğu olan çoklu grafik işlerinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

LG ERGO Monitörler
55 inçlik 4K monitör Acer EB0
ViewSonic Elite Serisi Oyuncu Monitörleri

LG’nin grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar ve oyun meraklıları için ideal monitörü 29EA93, Türkiye’de satışa sunuldu.  

LG_29EA93_1

2013 IF Tasarım Ödülü’nde birincilik unvanı elde eden ve Hollanda’da yayınlanan Hardware Info’nun gümüş ödülüne değer görülen ürün, çoklu işlemler için kullanıcılara ideal çözüm sunuyor. LG’nin ultra geniş monitörü tüm çalışma ortamlarına uygun olma özelliği taşıyor. Büyük ekran niteliği birden fazla doküman ve pencerenin aynı anda görüntülenmesine olanak tanıyor. Ayrıca sütunlar bir kerede açılabiliyor veya iki sayfalı dokümanlar yan yana okunabiliyor.

Ekran dörde bölünüyor

LG’nin yeni ultra geniş ekranları grafik tasarımcıları için ciddi kolaylıklar sağlıyor. 21:9 ultra geniş monitör donanım kalibrasyonu aracılıgıyla derin renk yoğunluğu olan çoklu grafik işlerinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Ekranın dörde bölünmesi kıyaslama açısından avantaj sunarken işlerin daha kısa sürede tamamlanmasının yolunu açıyor. İkili ekran renkler arasında tutarsızlığa neden olabilirken LG’nin ultra geniş ekranında bu sorun ortadan kalkıyor. Ürünün 21:9 görüntü oranı sinema ekranlarına çok yakın olma özelliği taşıyor. Sinematik ölçüler filmlerin aynen istendiği şekilde izlenmesini sağlıyor. IPS teknolojisini arkasına alan monitör, LG’nin Cinema Screen Design özelliğini de ekleyince film izleme ve oyun oynama için ideal hale geliyor. Kullanıcılar ayrıca MHL bağlantısı aracılığıyla akıllı telefonlarındaki oyunları monitörde oynayabiliyor. 7W stereo speakerlar ise bu eğlence deneyimine katkı sağlayan unsurlar arasında yer alıyor. Öte yandan, sahip olduğu dahili stereo hoparlörler sayesinde kullanıcılar başka bir ses sistemine ihtiyaç duymadan film ve oyunlardan daha fazla keyif alıyor. Ultra geniş monitörlerin yüksek görüntü kalitesi sayesinde istenilen açıdan monitöre uzun saatler boyunca gözler yorulmadan bakılabiliyor. Monitörün sahip olduğu Dual Link-Up özelliği daha hızlı ve verimli iş toplantıları için, bilgisayar, kamera, telefon ya da Blu-Ray oynatıcı gibi iki taşınabilir cihazı aynı anda monitöre bağlayarak simültane olarak çalıştırma olanağı sunuyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0