Fotoğrafları cep telefonlarından çıkartın

Instax SHARE, cep telefonları başta olmak üzere tabletlerle çekilen fotoğrafların saniyeler içinde karta basılı olarak alınmasına imkan sağlıyor. Instax SHARE, hem IOS hem de Android sistem kullanan akıllı telefon ve tabletlerdeki fotoğrafları karta basılı olarak verirken, üzerine istenilen notu düşerek fotoğrafı kişiselleştiriyor.

Epson SL-D700
İnceleme: HP Sprocket Plus Yazıcı
LG’den yeni Pocket Photo

Dijital ve analog teknolojiyi birleştiren Fujifilm, akıllı telefonlarındaki fotoğrafları istenilen yerde, saniyeler içinde karta basabilen Instax SHARE’i geliştirdi. Ücretsiz uygulama ve kablosuz bağlantı ile anında karta basılı fotoğraflar veren Instax SHARE, “Anıları gerçek fotoğraflarla geleceğe aktarıyor.”

Fujifilm Instax SHARE 2 - Fotoğrafları cep telefonlarından çıkartın

Instax SHARE, cep telefonları başta olmak üzere tabletlerle çekilen fotoğrafların saniyeler içinde karta basılı olarak alınmasına imkan sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Instax SHARE uygulaması ile anılar gerçek fotoğraflarla; her yerde, her zaman, kolay, hızlı ve eğlenceli olarak kalıcı hale getiriliyor.

Instax SHARE, hem IOS hem de Android sistem kullanan akıllı telefon ve tabletlerdeki fotoğrafları karta basılı olarak verirken, üzerine istenilen notu düşerek fotoğrafı kişiselleştiriyor. Kullanımı son derece basit olan ve her hangi bir kablo bağlantısı gerektirmeyen uygulama sayesinde, birkaç dokunuşla Instax SHARE’e bağlanarak fotoğraflar basılabiliyor. Hem pil, hem de elektrik ile çalışarak istenilen her yerde baskı imkanı veren ürün; yer, tarih, zaman ve hava durumu gibi bilgileri otomatik olarak yazıyor, aynı kareden istenilen adette çoğaltabiliyor. 6.2×4.6 cm boyutlarında karta basılı fotoğraflar veren Instax SHARE’in ağırlığı ise sadece 253 gram.

Uygulama içindeki farklı şablonları sayesinde baskı işlemini zevkli hale getiren Instax SHARE, sosyal medya ile de uyumlu. Çekilen fotoğrafların yanı sıra Facebook ve Instagram’da etiketlenen fotoğrafları da “like” sayılarıyla basabiliyor. Kullanılan Instax mini kartlar ise Fujifilm’e ait özel bir teknikle üretildi. Bu teknik, diğer ısı yöntemli baskı çözümlerinden farklı olarak, basılan fotoğrafın uzun yıllar kalıcı olmasını sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0