Fujifilm XP70

Fujifilm, dayanıklı ve sualtında da kullanılabilen kompakt serisinde XP70 modelini satışa sundu. 16 milyon piksel çözünürlüğe sahip olan XP70, su geçirmiyor, 10 metreye kadar su altına inebiliyor.

Panasonic VariCam HS
Canon PowerShot G12
Pentax WG-4 ve WG-4 GPS

Fujifilm, dayanıklı ve sualtında da kullanılabilen kompakt serisinde XP70 modelini satışa sundu.

Fujifilm XP70’in sualtında, kumsalda, karda, dağda, kısacası her yerde yol arkadaşınız olabilmesinin nedeni, üstün özelliklerinde saklı. 16 milyon piksel çözünürlüğe sahip olan XP70, su geçirmiyor, 10 metreye kadar su altına inebiliyor. Eksi 10 derece soğukta bile aksamadan çalışıyor. Toz geçirmeyen makine, darbelere karşı dayanıklı; yüksekten düşse de zarar görmüyor.

st 5133644 s1000 - Fujifilm XP70Çeşitli video kayıt fonksiyonlarına sahip olan Fujifilm XP70’de yeni aksiyon kamera moduna da yer verilmiş. XP70'in lensini 18mm sabit odaklı hale getiren opsiyonel Aksiyon Kamera Modu, cihaz elde çekim yapmaya ve kullanıcının gövdesine veya spor ekipmanlarına monte edilmesine olanak tanıyarak aksiyonun tam ortasında kayıt yapabiliyor. XP70‘i bir adaptör ile vücudunuza bağlayarak ellerinizi kullanmadan geniş açılı çekimler de yapabilirsiniz.

Su geçirmez özellikli aksiyon kamera

Geleneksel anlayışta film kaydetme özelliklerine de yer verilen Fujifilm XP70 dijital fotoğraf makinesi, 1920×1080 piksel yüksel çözünürlükte Full HD video kaydedebiliyor. Sahne tanıma modu, mevcut çekim koşullarına en uygun çekim ayarlarını otomatik olarak belirleyerek olabilecek en yüksek görüntü kalitesini garantiliyor. Açık mekanlarda sıklıkla karşılaşılan rüzgar gürültüsü de wind noise özelliği sayesinde azaltılarak ses kalitesi korunuyor.  Fotoğraf severler aynı zamanda saniyede 380 kare hızında çekim yapabiliyor.

Fujifilm fotoğraf makinesi uygulamaları

Fujifilm XP70 aksiyon dijital fotoğraf makinesi sahip olduğu kablosuz bağlantı özelliği aracılığıyla fotoğraf ve video görüntülerin akıllı cep telefonlarına veya tablet bilgisayarlara kolaylıkla aktarılmasını sağlıyor. Dahili ‘Smartphone Send’ fonksiyonu, fotoğraf severlerin kullanıcı adı ve parolaya gerek duymadan diledikleri zaman görüntüleri ve videoları seçebilmelerini sağlıyor. Tüm bunlar için ‘Fujifilm Camera Application’ isimli uygulamanın internetten indirilip kurulması yeterli oluyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0