General Mobile GM 22S Piyasada…

General Mobile, yeni akıllı telefon modeli GM 22S ile akıcı bir performansı uygun fiyata sunuyor.

Yeni Samsung Galaxy K zoom
Samsung Galaxy Note7’yi Tanıttı
HUAWEI Mate Xs tanıtıldı!

Ulaşılabilir, güncel teknolojilere sahip akıllı mobil çözümler geliştiren General Mobile, stil ile gücü birleştiren yeni akıllı telefon modeli GM 22S’yi piyasaya sürdü. 4 GB RAM’i, 64 GB hafızası, 8 çekirdekli işlemcisi ve şık tasarımıyla GM 22S, tüm ihtiyaçlarınızı baştan sona karşılayacak.

GM 22S 1350x1920 2 - General Mobile GM 22S Piyasada…

General Mobile, yeni akıllı telefon modeli GM 22S ile akıcı bir performans sunuyor. GM 22S, 64GB hafızasına ek olarak 256 GB’a kadar MicroSD kart desteği sunuyor. Gücünü 4GB RAM ile birleştiren GM 22S’nin bu özellikleri sayesinde uygulamalar hızlı bir şekilde açılabiliyor, çoklu görevler arasında sorunsuz geçiş yapılabiliyor ve tüm anılar saklanabiliyor. 

Sekiz çekirdekli 2.0 GHz saat hızına sahip MediaTek Helio G25 işlemcisi ile gelişmiş bir performans sistemi sunan GM 22S, aynı zamanda HyperEngine teknolojisinin sağladığı güç verimliliği ve gecikmesiz bağlantı sayesinde de akıcı bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Saf beyaz ve okyanus siyahı renkleriyle zıtlığın uyumunu ortaya çıkaran GM 22S, şık kenarlı tasarımı ve arka cam kasasıyla da göz dolduruyor. Canlı ve yüksek kontrastlı 6,52 inç HD+ ekranıyla her ayrıntıyı gözler önüne seren GM 22S, 5000mAh pil kapasitesi ve gelişmiş güç tasarruf modu ile de uzun bir kullanım vadediyor.

Gelişmiş kamera performansı sayesinde pikselleri gruplayarak 52 milyon süper piksele dönüştürebilen GM 22S, düşük ışık koşulları ve gece çekimlerinde dahi net görüntüler çekebiliyor. 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0