Her an kayıttasınız

Genius DVR-FHD570 araç kayıt cihazının 120 derecelik geniş görüntüleme açısı ile sürüş sırasında öngörülemeyen acil durumları FHD kalitesinde kaydetmek mümkün. Özel olarak tasarlanan araç bağlantı parçası sayesinde 360 derece çevirebileceğiniz DVR-FHD570 ile önünüzdeki ya da her iki yanınızdaki yolu kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

Fotoğrafçıların en büyük yardımcısı: Manfrotto
Yüksek hızda veri iletimi için…
Tek bilgisayarla 10 farklı bağlantı

Genius DVR-FHD570 araç kayıt cihazının 120 derecelik geniş görüntüleme açısı ile sürüş sırasında öngörülemeyen acil durumları FHD kalitesinde kaydetmek mümkün.

DVD FHD570+3D box - Her an kayıttasınız

Özel olarak tasarlanan araç bağlantı parçası sayesinde 360 derece çevirebileceğiniz DVR-FHD570 ile önünüzdeki ya da her iki yanınızdaki yolu kolaylıkla kaydedebilirsiniz. 2.8" LCD panelinden kayıt esnasında çektiklerinizi eşzamanlı olarak görüntüleyebilir veya daha önce kaydettiğiniz görüntüleri izleyebilirsiniz. Yüksek kayıt teknolojisi sayesinde eksiksiz kaydedilen videolarınızla hiçbir önemli anı kaçırmayacaksınız.

DVR-FHD570'in pratik cep tasarımı, kayıt cihazınızı araç dışında da rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlıyor. Ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını ve videolarını çekmek için tek yapmanız gereken DVR-FHD570'i araç bağlantısından çıkarmak. USB 2,0 ve HDMI bağlantılarına ve 32 GB'a kadar microSD desteğine sahip olan araç kayıt cihazı, çakmak şarj aleti ile birlikte geliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0