Herkese uygun bir INSTAX vardır

Fotoğraf çekmenin en eğlenceli hali Fujifilm Instax, her zevke ve her tarza uygun çeşitleriyle tüm özel günlerde olduğu gibi yaz aylarında da yanınızda.

Fujifilm instax mini 12
Fujifilm instax SQUARE Link
Fujifilm instax Mini Evo

Fotoğraf çekmenin en eğlenceli hali Fujifilm Instax, her zevke ve her tarza uygun çeşitleriyle tüm özel günlerde olduğu gibi yaz aylarında da yanınızda. Çekilen fotoğrafı saniyeler içinde karta basılı olarak sunan ve profesyonel pek çok özelliği bünyesinde barındıran Instax fotoğraf makineleri, farklı tasarımlarıyla değişmeyen bir eğlence sunuyor.

Fujifilm Instax mini70 - Herkese uygun bir INSTAX vardırGençlerin tercihi olan ve canlı yedi rengi ile göz alan Mini 8, zarif çizgilere sahip olan ve soft renklerdeki Mini 25, selfi aynası ve metalik renkleriyle dikkat çeken Mini 70, Instax ailesinin en göz alıcı üyelerinden. Klasik çizgileriyle farklı bir duruş sergileyen Mini 90 ise retro tutkunlarının dikkatinden kaçmıyor.

Instax fotoğraf makinelerini, sırt çantanızda plaja, doğa yürüyüşlerine, kampa, tekne gezilerine, kısacası her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Sıra partilere ve kalabalık arkadaş toplantılarına geldiğinde ise devreye Wide 300 modeli giriyor. Genel olarak kredi kartı boyutlarında fotoğraf veren Mini serisine göre biraz daha büyük kart boyutlarına sahip Wide 300, kalabalık arkadaş grupları için vazgeçilmez.

Instax ailesinin farklı bir amaca hizmet eden diğer üyesi Share ise, cep telefonlarınızda veya tabletlerinizde bulunan fotoğraflarınızı nerede olursanız olun karta basmanıza yardımcı oluyor. 6.2×4.6cm boyutlarında fotoğraflar veren Instax Share’in ağırlığı sadece 253 gram.

Instax satış noktalarını www.instax.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0