HP Designjet Z5400

HP, Designjet Z-serisi portföyünü, baskı merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan, endüstrinin ilk çok rulolu, geniş formatlı ePrinter’ı HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter ile genişlettiğini duyurdu.

Yüksek Kalitede ve Minimum Maliyetle Fotoğraf Basmanın Püf Noktaları
Epson tanklı yazıcıların yeni modelleri
En son ne zaman bir fotoğrafa dokundunuz?

Endüstrinin ilk çok rulolu, geniş formatlı ePrinter’ı olan HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter yüksek kaliteli baskı sağlıyor. HP, Designjet Z-serisi portföyünü, baskı merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan, endüstrinin ilk çok rulolu, geniş formatlı ePrinter’ı HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter ile genişlettiğini duyurdu. 

HP Z5400 1 - HP Designjet Z5400

Baskı merkezlerinin sıklıkla acil ve çeşitli iş taleplerine yanıt vermeleri gerekiyor. Bu nedenle işlerini yürütebilmek için çok çeşitli uygulamaları kaliteden ödün vermeden hızlı ve verimli bir şekilde üretebilen çözümlere ihtiyaç duyuyorlar. HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter baskı merkezlerinin söz konusu taleplere yanıt verebilmelerine yardımcı oluyor.

1,11 metre boyutundaki cihaz posterler, fotoğraflar, kanvaslar, arkadan aydınlatmalı baskılar, iç mekan levhaları, satış noktası posterleri, el çizimleri ve haritalar gibi büyük formatlı baskı uygulamalarının yüksek görüntü kalitesi ile basılabilmesini sağlıyor. HP ePrinter iki rulolu içerik haznesi ve otomatik geçiş özellikleri ile anahtar teslim baskı projelerinin oldukça hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Böylelikle içeriğin değiştirilmesi esnasında oluşabilecek zaman kaybı önlenirken çoklu baskı işlerinde aksama sürelerini azalttığı için baskı merkezinin üretkenliğini artırmasına yardımcı oluyor.  

Baskı merkezlerinde hizmet alan müşterilerin en çok dikkat ettiği hususlar arasında hızlı teslim süresi ve renk tonları ile görüntü kalitesinin istikrarlı olması geliyor. HP Designjet Z5400 PostScript ePrinter HP Çok Boyutlu Akıllı Damla Yerleştirme Teknolojisi’ni kullanıyor. Bu teknoloji güvenli kullanım için artırılmış seviyede renk kesinliği sağlıyor. Otomatik damla algılama ve akıllı maskeleme becerilerine dayanan bu teknoloji mürekkep yerleştirme esnasında oluşabilen hataları algılayarak düzeltiyor ve bir yandan baskı verimini artırırken diğer yandan kaynak israfını önlüyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0