HUAWEI 2023 Global Xmage Yarışması Başladı

Huawei tarafından düzenlenen HUAWEI Xmage Yarışması resmen başladı.

Şahane Renklere Sahip Mutfak Dolabı Boyaları Nelerdir?
Pirelli Takvimi 2019’da 4 Kadının Hikayesini Anlatacak
Panaromik fotoğrafta dünya rekoru

2017’den bu yana, 170’ten fazla ülke ve bölgeden kullanıcılar yıllık yarışmaya katıldı ve bugüne kadar yaklaşık 4 milyon başvuru yapıldı. Huawei XMAGE Ödülleri, dünyanın dört bir yanındaki insanların bakış açılarından insanlık tarihinin bir parçasını içeren kendi başına bir kültürel rezerv haline geliyor.

1684903856 Huawei XMAGE Odulleri - HUAWEI 2023 Global Xmage Yarışması Başladı

Yakala ve İlham Ver: XMAGE Ödülleri için Yeni Bir Yön

Bu yılki XMAGE Ödülleri, sıradan veya profesyonel, her yerdeki fotoğrafçıların fotoğraflarında ilham aramalarını istiyor. Tüm fotoğraf ve fotoğrafçılık meraklılarına, fotoğrafçılık tarzlarına öncülük etmeleri ve ilham patlamalarını yakalamaları için kendi başlarına birer yaratıcı olma şansı veriyor.

Adının arkasındaki vizyon gibi, XMAGE Ödülleri de fotoğraf sanatında ilham ve yeniliği yeniden merkeze alıyor. Huawei’nin tescilli Görüntüleme Araştırma ve Geliştirme kolu XMAGE’in adını taşıyan ödül, Huawei’nin mobil görüntüleme alanındaki sürekli atılımlarını ve taahhütlerini temsil ederek küresel tüketiciler için benzersiz, olağanüstü ve keyifli bir mobil fotoğrafçılık deneyimi sunuyor.

2022 yılında piyasaya sürülen XMAGE markası, fotoğrafçılıkta optik sistem, mekanik yapı, görüntüleme teknolojisi ve görüntü işleme üzerine odaklanıyor. XMAGE’in dört ayağı da artık katılımcıların deneyimleyebileceği ve test edebileceği en yeni HUAWEI Mate 50 Pro’nun Ultra Diyafram Kamerası ve HUAWEI P60 Pro’nun Ultra Aydınlatma Telefoto Kamerası gibi Huawei’nin en yeni akıllı telefon kamera teknolojisinin temellerini oluşturuyor.

Yeni Gece Yürüyüşü Kategorisi

Bu yılki yarışma, aşağıdaki kategorilerle tonu belirlemeyi ve yaratıcılığa ilham vermeyi vurguluyor: Gece Yürüyüşü, Portre, Sanat ve Moda, Dış Mekan, Merhaba Hayat, Storyboard, Aksiyon ve Hikaye Anlatımı. Bunlardan en yeni kategori olan Gece Yürüyüşü, kullanıcıları Huawei’nin sektör lideri kamera özelliklerini kullanarak gece hayatının gizli harikalarını fotoğraflamaya teşvik ediyor.

Cazip Ödüller…

Bu yıl, yarışmanın Türkiye kolunda 3 Genel Ödül sahibi seçilecek ve her kategori başına 6 ödülden toplam 48 ödül sahiplerini bulacak. Genel klasman birincisine Huawei P60 Pro 12+512 model akıllı telefon, ikinciye Huawei nova 10 Pro model akıllı telefon, üçüncüye ise Huawei nova 10 akıllı telefon ödülleri verilecek.

Yarışmanın global kolunda ise öne çıkan başvurular 3 Büyük Ödül, 24 Kategori Birincisi, 27 İkincilik ödülü ve 5 Mansiyon ödülü verilecek. Kazananlar 10.000 ABD dolarına kadar para ödülü alabilir. 

XMAGE Ödülleri Başvuruları 15 Ağustos 2023 tarihinde saat 23:59’da (GMT+8) sona erecek. 4 Eylül 2023 tarihinde yerel ülke kazananları açıklanacak. 30 Eylül 2023 tarihinde de global kazananlar açıklanacak. 

Daha fazla bilgi ve yarışma şartları için web sitesine bakabilirsiniz: https://consumer.huawei.com/tr/community/xmage-awards/

Yeni Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0