İnceleme: Kingston CF Ultimate 64GB

İnceleme: Kingston CF Ultimate 64GB

İleri amatör ve profesyonel fotoğrafçılar her zaman zorlu çekimlerde güvenebilecekleri bir hafıza kartına ihtiyaç duyarlar. Özellikle zor şartlar altında yapılan çekimlerde kullanılan hafıza kartının önemi bir kat daha artar.

İnceleme: Huawei Watch Fit Mini
İnceleme: Sony Alpha 7 IV
Olympus OM-D E-M5 İnceleme

İleri amatör ve profesyonel fotoğrafçılar her zaman zorlu çekimlerde güvenebilecekleri bir hafıza kartına ihtiyaç duyarlar. Özellikle zor şartlar altında yapılan çekimlerde kullanılan hafıza kartının önemi bir kat daha artar. Son dönemlerde güvenilir bir hafıza kartının daha yüksek kapasitelerde olması da profesyoneller tarafından tercih edilen bir diğer nokta…

kingstoncf64gb - İnceleme: Kingston CF Ultimate 64GBGünümüzde SD kart kullanımına imkan veren aynasız ve DSLR fotoğraf makineleri artsa da, bazı modeller hem SD hem de CF hafıza kartları kullanıyor. Bizde Kingston’un CompactFlash Ultimate 266x 64GB’lık hafıza kartını sizler için test ettik. Hafıza kartını test ettiğimiz makine çoğunlukla Canon EOS 5D Mark II oldu.

64GB’lık kart pek çok kişinin günlerce yapacağı fotoğraf çekimleriyle dolduramayacağı kadar büyük bir kapasite. Ancak Full HD video kaydı yapıyorsanız ve daha çok RAW formatta fotoğraf çekiyorsanız aynı şeyi söylemek pek mümkün değil.

kingston 64gb osb - İnceleme: Kingston CF Ultimate 64GBKingston CompactFlash Ultimate 266x'e varan yazma hızıyla kullandığımız makinelerin hiç birinde sıkıntı yaratmadı. Seri çekim modunda arka arkaya yaptığımız çekimlerde de aynı şekilde yüksek bir performans ortaya koydu. 45MB/saniye okuma ve 40MB/saniye yazma hızı gibi yüksek hızlı aktarım hızları ve klasik CompactFlash bellek kartlarına kıyasla CompactFlash Ultimate ile daha kısa sürede daha sürekli, yüksek çözünürlükte görüntü kaydetmeniz mümkün.

kingstoncf64gb pac - İnceleme: Kingston CF Ultimate 64GBCompactFlash Ultimate ile birlikte ayrıca MediaRECOVER yazılımı da geliyor. Böylece Windows ya da Mac sistemlerde kayıp ya da silinen dosyaları kurtarabilir ve bozuk dosyaları onarabilirsiniz. Kingston mühendisleri, Kingston Flash bellek çözümlerinin, kendi sınıflarında performans alanında lider ürünler olmasını sağlamak için her kart tasarımının bir parçası olarak yüksek performanslı denetleyicileri seçiyor. Bir diğer önemli nokta, tüm Kingston kartlarında olduğu gibi CompactFlash Ultimate kartlar da ömür boyu garanti ile geliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0