İnceleme: Logitech MX Master

İnceleme: Logitech MX Master

Logitech, performans ustası yeni ürünü Logitech MX Master Wireless Mouse’u tanıttı. Biz de bu yeni tanıtılan mouse’u sizler için test ettik.

Samsung NX2000’i Yemen’de Test Ettik!
İnceleme: vivo V21
İnceleme: ASUS VivoStick PC (TS10)

Logitech, performans ustası yeni ürünü Logitech MX Master Wireless Mouse’u tanıttı. Biz de bu yeni tanıtılan mouse’u sizler için test ettik.

Logitech MX Master CTG - İnceleme: Logitech MX Master

Logitech MX Revolution ve Logitech Performance MX’den oluşan serinin son üyesi Logitech MX Master Wireless Mouse ele uygun şekilde, konfor, hız ve kontrol için tasarlanmış. Elinizi ve bileğinizi doğal pozisyonda kavrayan mouse, ergonomik tuşları ve kaydırma tekerleği ile akıcı bir kullanım deneyimini sunuyor. Ele iyi oturması, bilgisayar başında görüntü işleme yazılımları ile oldukça fazla zaman geçiren fotoğrafçılar için önemli bir özellik.

Her Zemine Uygun

Mouse’u cam yüzeylerde, tahta masa üzerinde, mouse pad kullanarak pek çok farklı zeminde test ettik. Zeminlerin farklı olması performansında hemen hiçbir kayba neden olmadı.

Tarama yaparken tekerleği çevirme hızınıza göre otomatik olarak tıklatmalı kaydırma modundan yüksek-hızlı kaydırma moduna otomatik geçiş yapabilen, hıza duyarlı tekerleğe sahip Logitech MX Master Wireless Mouse sayesinde tek çevirme hareketiyle sayfalar arasında kolayca geçiş sağlayabilirsiniz.

Üç Farklı Cihazla Çalışma

Fotoğraf severler ve profesyonel fotoğrafçılar bilgisayar kullanımında çok farklı cihazları kullanabiliyor. Çoğu zaman birden fazla bilgisayarı aynı ortamda kullanmak zorunda da kalabiliyor. Bu cihazların işletim tipleri birbirinden farklı olduğu zaman aksesuar kullanımında bazen sorunlar da yaşanabiliyor. Windows ya da Mac bilgisayarınıza, Logitech Unifying alıcı veya Bluetooth AkıllıTeknoloji ile bağlanan MX Master, aynı anda masaüstü bilgisayar, laptop ya da tablet gibi üç farklı cihazla eşleşebiliyor ve Easy-Switch tuşu aracılığıyla tek dokunuşla cihazlar arasında kolayca geçiş imkanı sunuyor. Ayrıca mouse üzerinde Mac bilgisayarınızdaki dokunmatik hareketleri atayabileceğiniz özelleştirilebilir bir tuş da bulunuyor.

Logitech MX Master MX Master Turkish 3 02191 - İnceleme: Logitech MX Master

Özelleştirilebilen Tuşlar

Logitech Options yazılımı MX Master’ın tuşlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirme imkanı sağlarken, Logitech Darkfield Laser özelliği neredeyse her yüzeyde, camda veya parlak zeminlerde bile üstün takip özelliği sunuyor.

Şarj edilebilir bataryası bulunan MX Master, full şarj ile 40 gün kullanım; dört dakika şarj ile  bir günlük kullanım sağlıyor. Işık göstergesi ile şarjın miktarını kontrol edebilir, şarj ederken de mouse’unuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

www.logitech.com/mxmaster

YORUMLAR

WORDPRESS: 0