Ink Advantage Serisine yeni yazıcılar

HP, Ink Advantage Yazıcı serisine iki yeni ürün kattı. Yeni yazıcılar, akıllı telefon, tablet ve PC’den HP kalitesinde, daha düşük maliyetle baskı almak için daha fazla seçenek sunarken kullanıcıların yaratıcılıklarını kullanma olanaklarını da artırıyor.

Epson ile fotoğraf basma zamanı
Canon’dan 3 yeni sosyal yazıcı
Fujifilm instax mini Link 2

HP, Ink Advantage Yazıcı serisine iki yeni ürün kattı. Yeni yazıcılar, akıllı telefon, tablet ve PC’den HP kalitesinde, daha düşük maliyetle baskı almak için daha fazla seçenek sunarken kullanıcıların yaratıcılıklarını kullanma olanaklarını da artırıyor.

hp 4515 - Ink Advantage Serisine yeni yazıcılar

HP, mobil baskı teknolojisini Ink Advantage serisi yazıcılar ile kaliteli baskı olanağını evde kullanma ihtiyacını duyan tüketiciler ve küçük ölçekli işletmeler için daha erişilebilir ve uygun maliyetli hale getiriyor.

  • HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One yazıcı akıllı telefonlardan, tabletlerden ve internet bağlantılı bilgisayarlardan yüksek kalitede fotoğraf ve doküman baskısı alma imkânı tanıyor.
  • HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One yazıcı kullanıcılara daha düşük maliyetle kenarlıksız, yüksek kalitede fotoğraf ve doküman baskısı alma imkânı tanıyor.  Akıllı telefon, tablet ve internet bağlantılı bilgisayarlardan mobil baskı almak da mümkün oluyor.

HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One

Hem şık hem de alandan tasarruf sağlayan tasarımıyla yeni HP Deskjet Ink Advantage 3545 e-All-in-One yazıcı evde ve ev dışında kablosuz bağlantılı ve uygun maliyetli baskı çözümü sunuyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarını, tabletlerini ya da internet bağlantılı bilgisayarlarını kullanarak neredeyse her yerden mobil baskı avantajından yararlanabiliyorlar. Tarama ve kopyalama işlevleriyle çok yönlü bir yazıcının tüm niteliklerini yansıtan Deskjet Ink Advantage 3545, düşük maliyetli orijinal HP mürekkepli kartuşlarla birlikte kullanıldığında laboratuar kalitesinde fotoğrafların ve lazer keskinliğinde belgelerin kolaylıkla basılmasını sağlıyor.  

HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One

Şıklık ve alandan tasarruf ilkelerine eşit bağlılık gösteren tasarımıyla HP Deskjet 4515 e-All-in-One, fotoğrafları, yaratıcı projeleri ve dokümanları hızlıca basmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor.  Kullanıcılar yalnızca renkli ve dokunmatik ekranı kullanarak fotoğraf projelerini düzenleyip basabiliyorlar. Yazıcının hafıza kart girişine kolayca erişebilen kullanıcılar orijinal HP mürekkepli kartuşların yardımıyla kenarsız, laboratuar kalitesinde fotoğrafları üretebiliyorlar. Kullanıcılar, akıllı telefonlarından, tabletlerinden ve internet bağlantılı bilgisayarlarından kablosuz bağlantı ile baskı alabilmenin yanında HP Yazıcı Kontrol (Printer Controll) uygulaması sayesinde mobil cihazlara doğrudan tarama yapabiliyorlar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0