Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginlerden misiniz?

Gezginler tatil için sömestr, kurban bayramı veya şeker bayramını beklemiyor. Havayolu şirketlerinden Air France, KLM ve Delta Hava Yolları ile Gazella Turizm güçlerini ve tecrübelerini birleştirerek “Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konseptini yarattı.

Küba Gezi Notları
Kenya’da foto-safariye var mısınız?
Gazella Fotoğraf Turları Başlıyor

Gezginler tatil için sömestr, kurban bayramı veya şeker bayramını beklemiyor. Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden Air France, KLM ve Delta Hava Yolları ile yenilikçi turizm fikirlerini Türkiye’ye yerleştiren Gazella Turizm güçlerini ve tecrübelerini birleştirerek “Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konseptini yarattı. Artık yılın 12 ayı, keşfedilmeyi bekleyen dünyanın uzak ama en güzel coğrafyalarına turlar düzenlenecek.

Toronto - Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginlerden misiniz?

Lima, Havana, Cancún, Rio de Janeiro, Buenos Aires, New York, San Francisco, San Diego, Las Vegas veya Karayiplerin en güzel adaları… Gerçek gezginlerin en çok görmek istedikleri yerler. Klasik rotaların aksine, gerçek gezginler dünyanın keşfedilmeyi bekleyen bu bölgelerinde, yerel pazarları keşfetmek, çocuklarla sohbet etmek veya bir çöl sabahında gün doğumunu izlemek için can atıyor. Uzak ülkeleri görmek, gidilmemiş olan yerlere gitmek ve kalabalıkların değil yüreğinin peşinden gitmek isteyen gezginler için Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm bir araya gelerek, yılın 12 ayı muhteşem rotalar sunacakları bir anlaşmaya imza attı. Air France, KLM ve Delta Hava Yolları’nın 1300’den fazla uçaktan oluşan filosu ile Gazella’nın yenilikçi turizm fikirleri birleşti ve “Sınır Tanımayan Gezginler” ortaya çıktı. “Sınır Tanımayan Gezginler” adını verdikleri ortak konseptleri çerçevesinde Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm, dünyayı görmek için emekli olmayı, bayram tatillerini veya sömestr zamanlarını beklemek istemeyenler için yılın 12 ayında dünyanın farklı bölgelerine turlar düzenleyecek. Gezginleri uzak da olsa dünyanın görülmesi şart destinasyonlarına yılın her anı doğru zamanda götürecek.

Görülmesi gereken coğrafyalar görülmesi gereken en güzel tarihte gezginlerle buluşuyor

Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm’in yeni ortak konseptiyle zaman ve sınır tanımayan gezginler, böylece görülmesi gereken uzak bölgeleri seyahat için ideal olan en güzel zamanlarında ziyaret edebilecek. Orta Amerika ve Karayiplerin en güzel zamanları Ekim-Mart ayları arasındayken, Latin Amerika’nın büyük şehirlerini yılın her döneminde görmek cazip bir seçenek. Kuzey Amerika tüm yıl boyunca ziyaret edilebilse de ilkbahar ve sonbahar bu bölge için en ideal zamanlar. Dünyayı gezip görmenin, yeni deneyimler elde etmenin ve gezgin olmanın ciddiyetine inanan Air France, KLM, Delta Hava Yolları ve Gazella Turizm arasında varılan anlaşma sayesinde artık görülmesi gereken uzak bölgeler görülmesi gereken gerçek zamanlarında görülecek. Yani yılın 12 ayında istediğiniz herhangi bir anda Gazella Turizm’in dünyanın farklı ve ilgi çekici bir bölgesine mutlaka Air France, KLM, Delta uçuşlu bir turu olacak. Bu anlaşma böylece “en güzel turlar yalnızca bayramlarda ve sömestr tatilinde olur” algısını yıkıyor.

Air France, KLM ve Delta Hava Yolları Akdeniz Bölge Müdürü Stefan Tolga Gümüşeli şunları söyledi: “Artık, çocuğu olmayan insanların sömestr dönemlerinde çıkmak zorunda kaldığı, mevsimi olmamasına rağmen sadece bayramlarda bulunabilen, aynı anda herkes seyahate çıkmak istediği için ödenen gereksiz yüksek fiyatlarla ve havaalanlarındaki hengameyle gidilen tatillere bir son vermek istedik. Air France, KLM ve Delta olarak bu değişimi gerçekleştirebilmek için Türkiye’nin bu konudaki en tecrübeli ve önde gelen acentelerinden Gazella Turizm ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Amacımız, dünyanın en uzak, görülmemiş, gezilmemiş, keşfedilmeyi bekleyen, inanılmaz güzellikteki destinasyonlarına sizleri bu bölgelerin en güzel olduğu dönemlerde ve mümkün olan en yüksek sıklıkta götürebilmek. Dünya sizi bekliyor!”

“Sınır ve Zaman Tanımayan Gezginler” konsepti ile ilgili detaylı bilgiye www.heryercokyakin.com adresinden ulaşabilirsiniz

YORUMLAR

WORDPRESS: 0