Siros – Broncolor’dan Yeni Monolight

Tüm yeni Siros ürünleri Broncolor’un en kompakt ve en sade ürün filozofisini gösteren modeller. Hızlı flaş süresi ve hızlı şarj edebilme zamanı, güvenilir teknoloji ve yüksek işletim sistemi gücüyle tek bir pakette birleşiyor.

Hasselblad H6D 100MP’le geliyor!
Tether Tools Türkiye’de
Siz de Gen NEXT Elçisi Olabilirsiniz!

Tüm yeni Siros ürünleri Broncolor’un en kompakt ve en sade ürün filozofisini gösteren modeller. Hızlı flaş süresi ve hızlı şarj edebilme zamanı, güvenilir teknoloji ve yüksek işletim sistemi gücüyle tek bir pakette birleşiyor.  

Siros  overview - Siros – Broncolor’dan Yeni Monolight

Siros monolight ürünleri, 400 ve 800 jul versiyonları ve standart/S varyasyonlarıyla piyasalardaki yerini almaya hazırlanıyor.  Sirus S’te yer alan ECTC teknolojisi, Scoro ve Move güç paketlerimizden de yakından bildiğiniz bir teknoloji. ECTC, flaş eğrisini kontrol eder ve flaş süresini 1/13’000 saniyeye (t0.5) kadar çıkarırken rengin hiçbir şekilde değişmemesini garanti eder. 2 julden daha düşük çıkış güçleriyle sonuçlanan 9 f stop’a kadarki durumlarda gösterdiği olağanüstü kontrol mesafesi, fotoğrafçılara sınırsız diyafram seçeneği sağlar. Şimşek hızındaki şarj zamanı -400 julde 0.02 ila 0.90saniye arası- asla beklemeyeceğiniz anlamına gelir.

Sirus’un çıkış gücü ve menü navigasyonu tek eksende dönen kontrolörle düzenlenmiştir. Enerji düzenlemesi, örneğin, bir f-stop’un 1/10. adımı için hafif bir dönüşle ayarlanabilmektedir ve tüm f-stoplar için yeni bir “Twist” fonksiyonu geliştirilmiştir. Menü navigasyonu basit ve sezgiseldir.

“bronControl“ uygulaması

Siros’un tüm temel fonksiyonları, “bronControl“ uygulaması kullanılarak çalıştırılabilir. Siros, WiFi ağına bağlandığında, stüdyodaki her bir cihaz, farklı renklerdeki LED’lerle açık bir şekilde kimliklendirilir ve akıllı telefon ya da tabletlerle kontrol edilebilir. Fotoğrafçı, tüm gerekli ayarlamaları kamera ve bu iş için kullanıma hazır hale getirilmiş tablet üzerinde pratik ve basit bir şekilde yapabilir. Bu da fotoğrafçının zamandan tasarruf etmesini ve işiyle ilgili daha farklı konulara konsantre olabilmesini sağlar.

PocketWizard ve HyperSyncTM

Siros, broncolor RFS 2.1 sistemine tamamen uyumludur ve mevcut stüdyo flaş setini geliştirmek isteyenler için idealdir. Bir Siros ünitesi gerektiğinde dahili PocketWizard alıcısıyla harekete geçirilebilir. Bu konfigurasyonda iki ürünün de mevcut ortama entegrasyonu mümkündür ve HyperSyncTM fotoğrafçılığı dünyasının kapılarını açar (bunun için özel HS flaş tüpü gereklidir). HyperSyncTM sayesinde kameranız ve flaş ekipmanınız maksimum flaş senkronizasyon zamanı (X-Sync) ile kombine edilebilir. Bu da pozlama sürenizi 1/8000 saniye kadar kısabilmenize olanak tanır. Siros ve PocketWizard’ın optimum koordinasyonu, kesintisiz yaratıcılık imkanı verir ve bunu da mümkün olan en basit şekilde bütünleştirir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0