Tether Tools Türkiye’de

Bükey Fotoğrafçılık, stüdyoda ve dış mekanda çekim yapan fotoğrafçılar için yenilikçi fotoğrafçılık ekipmanları ve aksesuarları üreten ABD merkezli tasarım ve üretim firması Tether Tools’un Türkiye distribütörü oldu.

Siz de Gen NEXT Elçisi Olabilirsiniz!
Siros – Broncolor’dan Yeni Monolight
Hasselblad H6D 100MP’le geliyor!

Bükey Fotoğrafçılık, stüdyoda ve dış mekanda çekim yapan fotoğrafçılar için yenilikçi fotoğrafçılık ekipmanları ve aksesuarları üreten ABD merkezli tasarım ve üretim firması Tether Tools’un Türkiye distribütörü oldu. Tether Tools, kendini profesyoneller ve fotoğraf meraklıları için yüksek kaliteli ve çok yönlü bağlantı ve iş istasyonları çözümlerine adamış bir firma. Tether Tools, fotoğrafçılık yanında müzisyenlere, film yapımcılarına ve diğer yaratıcı profesyonellere de aksesuar tedarik ediyor.

tett bndl tether tools - Tether Tools Türkiye’deTether Tools, en yüksek kalitede üretilen ürünleri sayesinde, son kullanıcıların tüm fotoğrafik iş yapış süreçlerinde üstün tasarımlı, uzun ömürlü ve güvenilir ürünlere sahip olmasını garanti ediyor. Ürün yaşam döngüsü,  ayrıntılı ve kusursuz bir şekilde, anında çözümler arayan bugünün çalışan profesyonellerinin ihtiyaçlarını hızlıca çözebilecek şekilde tasarlandı.    

Fotoğrafçılarla buluşacak ürünler arasında fotoğraf makinenizi ve bilgisayarınızı sabitleyebileceğiniz Table Aero adı verilen masa kitleri, iPad ve tablet bayonetleri, fotoğraf makinesine bağlanabilen akıllı telefon bayonetleri, kablosuz bağlantı (tethering) kitleri, tripodlar, ışık standları, destekler, kelepçeler, kollar, gripler ve çantalar geliyor. Tether Tools’ün en önemli özelliği ise genel kullanıcı talepleri doğrultusunda üretim de yapılabiliyor olması. İşte bu özelliklere sahip olan Tether Tools, artık Bükey Fotoğrafçılık distribütörlüğünde Türkiye’deki fotoğraf profesyonellerine ve fotoğraf meraklılarına en yeni ekipman çözümlerini sunacak.

Detaylı bilgi için: www.bukeyfoto.com

YORUMLAR

WORDPRESS: 0