Siz de Gen NEXT Elçisi Olabilirsiniz!

Siz de Gen NEXT Elçisi Olabilirsiniz!

Broncolor, Gen NEXT elçileri olacak yeni genç yetenekler bulmak için online fotoğraf yarışması düzenliyor. Yarışmaya katılmak isteyen fotoğrafçıların, herhangi bir konuda çekilmiş en ilham verici fotoğraflarını (en fazla 3 adet) yarışmanın resmi web sitesine yüklemeleri gerekiyor.

Tether Tools Türkiye’de
Hasselblad H6D 100MP’le geliyor!
Siros – Broncolor’dan Yeni Monolight

Broncolor, Gen NEXT elçileri olacak yeni genç yetenekler bulmak için online fotoğraf yarışması düzenliyor.

Yarışmaya katılmak isteyen fotoğrafçıların, herhangi bir konuda çekilmiş en ilham verici fotoğraflarını (en fazla 3 adet) yarışmanın resmi web sitesine yüklemeleri gerekiyor. Yarışma, kariyerlerini bir sonraki aşamaya taşımak isteyen 30 yaş altındaki dünyanın her yerinden fotoğrafçılara açık. 15 Ocak 2015’te başlayacak yarışma, 2 Mart 2015’te sona erecek. Kazanan yarışmacılar 21 Nisan 2015’te ilan edilecek.

gennext - Siz de Gen NEXT Elçisi Olabilirsiniz!

Gen NEXT elçileri olarak seçilen fotoğraçılara, kullanmaları için 24.000 Amerikan Dolar’ı değerindeki Broncolor ekipmanları verilecek. İki yıllık bir programın parçası olarak çalışmaları gennext.broncolor.com web sitesinde sergilenecek. Bu sayede geniş kitlelere ulaşma ve kariyerlerinde önemli bir yükseliş fırsatına sahip olacaklar. Elçilerin seyahatleri ve daha fazla detay blogdan takip edilebilecek. Burada çalışmalarının perde arkası sırlarını ve yaratıcı fotoğrafçılığın farklı açılardan ipuçlarını paylaşacaklar. Ayrıca çeşitli etkinliklerde Broncolor’u temsil edecekler ve Gen NEXT programı aracılığıyla destek ve çeşitli kazanımlar elde edecekler.

Gen NEXT programı Mayıs 2014’te başladı ve halen farklı alanlardan sıradışı 5 genç fotoğrafçıyla devam ediyor. Bu genç fotoğrafçılar ilham verici çalışmalarıyla tüm dünyanın dikkatini çektiler ve diğer genç fotoğrafçılara öncü oldular.

Programı gennext.broncolor.com web adresinden ve Facebook, Instagram, Twitter, Youtube & Google Plus’tan takip edebilirsiniz.

slider01 - Siz de Gen NEXT Elçisi Olabilirsiniz!

Broncolor Gen NEXT Hakkında

Broncolor Gen NEXT projesi, genç profesyonel fotoğrafçılardan oluşan ve fotoğrafın tüm dünyadaki geleceğini aydınlatan öncü bir grubu vitirine çıkarıyor. Siz de kendi alanlarıyla ilgili perde arkası konuları, ışıklandırma ile ilgili eğitici bilgileri ve ilham kaynaklarını paylaşan elçilere [Lara Jade (moda), Benjamin Von Wong (görsel hikaye anlatımı), Jason Jia (moda), Manuel Mittelpunkt (still life) ve Dustin Snipes (spor)] katılın.

Yarışma Kuralları ve Katılım Şartları için: http://www.bukeyfoto.com/desk/images/katalog/Gennext.pdf

YORUMLAR

WORDPRESS: 0