Toshiba Canvio Aerocast Kablosuz HDD

Toshiba’nın Canvio depolama serisine yeni katılan modeli, medya içeriklerini mobil cihazlardan tamamen kablosuz olarak paylaşmaya ve yedeklemeye imkan veriyor.

8TB’lık SSD Geliyor!
4K Video Çekimi Destekleyen SD Kart
USB Belleklerde bulut yedekleme özelliği

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Wi-Fi bağlantı özellikli HDD depolama cihazı Canvio AeroCast modelini tanıttı. Toshiba’nın Canvio depolama serisine yeni katılan modeli, medya içeriklerini mobil cihazlardan tamamen kablosuz olarak paylaşmaya ve yedeklemeye imkan verirken, Google Cast Ready uygulamasını indirerek eğlence içerikleri tamamen kablosuz olarak doğrudan HDTV’ye aktarılabiliyor. Canvio AeroCast kendi kablosuz LAN ağını yarattığından, içeriklerinize erişmek için internete bağlı olmanıza bile gerek kalmıyor.

Canvio_AeroCast

1TB depolama kapasitesi sunan, taşınabilir Canvio AeroCast’a aynı anda akıllı telefon, tablet veya notebook gibi altı adet cihazdan erişilebiliyor; böylece aileler ve arkadaşlar için aynı ev içinde içerik paylaşımı son derece kolay hale geliyor. Ayrıca, Android ve iOS cihazlar için özel Toshiba Kablosuz HDD uygulaması ile mobil cihazlarınızda internet gezintisi, streaming veya dosya kaydetmek her zamankinden daha da kolay. Kullanıcı arayüzü, görüntüleri ön izleme ve kilit kelime ile arama özelliklerine sahip olduğundan kullanımı hem gerçekten basit, hem de eğlenceli. Ayrıca kullanıcının film, müzik ve fotoğraf gibi kişisel dijital içerikleri tüm aile ile birlikte izleyebilmek için evdeki televizyona kablosuz olarak aktarılabiliyor. Windows ile uyumlu olduğundan Canvio AeroCast üzerindeki içeriklere Windows Explorer kullanarak da erişilebiliyor.

Kesintisiz streaming için beş saate kadar pil ömrü sunan Canvio AeroCast, hareket halindeyken kullanılabildiği gibi AC-Adaptör ile süreye bağımlı olmadan da kullanılabiliyor.  Internet Pass-Thru Modu ise eş zamanlı olarak hem Canvio AeroCast’a erişebilmeyi, hem de internette gezinti yapabilmeyi sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0