WD Depolama Çözümlerini Genişletiyor

WD Depolama Çözümlerini Genişletiyor

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans, yüksek kapasite ve ekstra güvenilirlik sağlıyor.

Fotoğrafçılara özel WD ürünleri Zoom İthalat’ta…
Western Digital’den İçerik Oluşturucular için Yeni Çözüm
Kingston MobiLite Wireless G2

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans, yüksek kapasite ve ekstra güvenilirlik sağlıyor.

wdhelyum - WD Depolama Çözümlerini GenişletiyorWestern Digital, NAS, güvenlik videosu ve harici masaüstü uygulamalar için 8TB sürücülü, ödüllü performans depolama çözümü portfolyosunu duyurdu. Şirketler, küçük işletmeler ve kullanıcılar arasında, giderek merkezileşen, zengin içerikli uygulamalar yaygınlaşmaya devam etmektedir. Buna bağlı olarak, daha yüksek depolama kapasitelerine yönelik talep artmaktadır.

My Cloud® (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book® harici sürücüleri (My Book, My Book for Mac, My Book Duo ve My Book Pro), WD Red®, WD Red Pro ve WD Purple™ sabit sürücülerinin tümü yeni yüksek kapasite konfigürasyonuna göre tasarlanıp, 2016 yılının ilk yarısı boyunca lanse edilecektir. Her bir depolama çözümü, belli bir amaca yönelik mühendislik çalışması ve HelioSeal™ helyum teknolojisi sunarak, yeni 8TB sürücüler ile kendi modeline özgü uygulamalarda en yüksek ve etkin performansı gösterir.

Aynı zamanda, ideal sistem performansı ve kapasitesi sunacak. WD, kullanıcıların ve işletmelerin dijital yaşamlarını genişletmek için doğru kapasite, performans ve güvenilirlik özelliklerine sahip geniş bir portfolyo sunmaya devam ediyor.

1456819016 WD My Cloud My cloud Mirror - WD Depolama Çözümlerini Genişletiyor8TB veya 16TB kapasite artırımı uygulanan WD ürünleri şunlar:

Harici Sabit Sürücüler

  • My Book / My Book for Mac – USB bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan harici sabit sürücü çözümü.
  • My Book Duo / My Book Pro – RAID-0’da ultra hızlı depolama, USB ve/veya Thunderbolt bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan, çift sürücülü, 16TB’a kadar harici sabit sürücü çözümleri.

My Cloud / My Cloud Mirror – Kullanıcıların kendilerine ait bulutlarını oluşturması için tasarlanmış evdeki router’a bağlanan kişisel depolama cihazı.

  • My Cloud EX2 Ultra – My Cloud yaratıcı profesyoneller serisinin bir parçası olarak, My Cloud EX2 Ultra yüksek performanslı, çift yuvalı ağa bağlı depolama sağlar.

Dahili Sabit Sürücüler

  • WD Purple – 7/24 devamlı çalışan, yüksek çözünürlüklü video güvenlik sistemleri için üretilmiştir. Sekiz sabit sürücü ve 32 kameraya kadar kullanım sağlar.
  • WD Red – Kişisel kullanım, ev ve küçük işletmelerde NAS (ağa bağlı depolama) sistemler için üretilmiştir.
  • WD Red Pro – Küçük işletmelerin kurumsal sınıf NAS sistemlerinde, yüksek performans ve güvenilirlik için optimize edilmiştir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0