Canon PowerShot SX720 HS

Canon PowerShot SX720 HS

Canon, bugüne kadar ürettiği en ince ve en güçlü kompakt makinelerden olan PowerShot SX720 HS modelini tanıttı. 20.3 MP CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemcili SX720 HS, ultra geniş açılı 40X optik zoom özelliğiyle iyi bir seyahat arkadaşı olacak.

Canon PowerShot G16
Sony Cyber-shot RX100 IV ve RX10 II
Canon PowerShot G12

Canon, bugüne kadar ürettiği en ince ve en güçlü kompakt makinelerden olan PowerShot SX720 HS modelini tanıttı. 20.3 MP CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemcili SX720 HS, ultra geniş açılı 40X optik zoom özelliğiyle iyi bir seyahat arkadaşı olacak.

1457443928_PowerShot_SX720_HS_RED_Flash_Up_FSLGeniş açılı 40x optik zoom (24-960mm) özellikli bu cep boyutlu ve hafif fotoğraf makinesinin sadece 35,6mm kalınlığındaki gövdesi, ister uzak ister yakın olsun her türlü aksiyonun yakalanması için mükemmel bir seyahat yoldaşı haline getiriyor. Arkadaşlarınızla seyahat ederken Geliştirilmiş Zum Çerçeveleme Yardımcısı özelliği ile göz alıcı bir fon önünde kalabalık bir grup fotoğrafı çekin. Bu özellik karedeki kişi sayısına göre akıllı bir şekilde uzaklaştırma veya yakınlaştırma yaparak en iyi çekim kompozisyonunu oluşturur. Yeni seyahat rotanızı çizdiğinizde PowerShot SX720 HS’nin Akıllı Görüntü Sabitleyicisi size uyum sağlayacak ve yerin altında engebeli yollara koyulmaya karar verdiğinizde dahi size en iyi kalitede görüntülerin garantisini verecek.

Nefes kesici anları tek bir tuşa dokunarak MP4 formatında 60p’ye kadar hızlarla çekilmiş gerçekçi Full HD videolarla hatırlayın. Canon’un Dinamik IS özelliği Otomatik Seviyelendirme özelliği ile birleşince yürürken veya riskli açılardan yapılan çekimlerde makine sarsıntısını beş eksende düzelterek kaya gibi sabit çekimler yapmanızı sağlar. Aksiyonun bir enstantanesini yakalamak istiyorsanız Kısa Video Klip özelliğini kullanın. Ağır çekim ve iki kat hızlı oynatma dahil çeşitli oynatma seçenekleriyle dört, beş veya altı saniyelik klipler seçebilirsiniz. Daha fazla manuel kontrol sahibi olmak istiyorsanız MF Pikleme özelliğini kullanabilir, gerek fotoğraf gerekse video çekimlerinde mükemmel odaklı görüntüler elde edebilirsiniz.

1457443890_PowerShot_SX720_HS_Lens_Out_RED_TOPSeyahat halindeyken yaratıcı olmak Yaratıcı Çekim Modu ile kolaydır. Bu mod harekete geçirildiğinde PowerShot SX720 HS, farklı filtreler ve efektler uygulayarak görüntünüzün otomatik olarak beş farklı versiyonunu üretir. Bu fotoğraf makinesi ayrıca Öykü Anları moduyla özel öykülerinizi unutulmaz bir video albümü halinde düzenleyebilir. Böylelikle sizin montaj yapmanıza gerek kalmadan seyahatinizi kolayca gözden geçirebilir ve paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0