Panasonic Lumix TZ40

Panasonic Lumix TZ40

Panasonic, görüntü kalitesi, akıllı işlevsellik ve çarpıcı tasarımın bileşimiyle her seviyeden fotoğrafçıların keyifli anlarını ölümsüzleştirmelerine imkan veren 2013 model kompakt fotoğraf makinelerini tanıttı.

Nikon Coolpix P310 ve P510
Olympus SZ-16 ve SZ-15
Canon PowerShot SX720 HS

Panasonic, görüntü kalitesi, akıllı işlevsellik ve çarpıcı tasarımın bileşimiyle her seviyeden fotoğrafçıların keyifli anlarını ölümsüzleştirmelerine imkan veren 2013 model kompakt fotoğraf makinelerini tanıttı. Yeni modeller en geniş uzaktan kumanda ile çekim seçeneklerine, uzaktan izlemeye ve sosyal ağlarda anında paylaşıma imkan veren dahili Wi-Fi ve NFC teknolojileri gibi yeni bağlanabilirlik seçenekleriyle göze çarpıyor.

Lumix TZ40 - Panasonic Lumix TZ40

Yeni duyurulan modeller arasında olan Lumix TZ40, Panasonic’in şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş hibrit kompakt fotoğraf makinesi olarak öne çıkıyor. Geniş kitleler tarafından beğenilen TZ serisinin son üyesi olan TZ40, yeni geliştirilmiş yüksek hassasiyetli 18.1 milyon piksel MOS sensörü ile yüksek görüntü kalitesi, 20x optik zoom, 50p Full HD video kayıt olanağının yanı sıra birçok yaratıcı özellik sunuyor ve bu yönleriyle tüm çekim koşullarına uygun bir fotoğraf makinesi arayanların ilk seçimi oluyor. Dahili Wi-Fi ve NFC özelliklerinin eklenmesiyle en geniş çekim, paylaşma ve izleme seçenekleri sunan TZ40 ile akıllı telefonunuz veya tabletinizle uzaktan deklanşörü tetikleyebilir, favori sosyal ağlarınızda fotoğraflarınızı anında paylaşabilir ve TV veya akıllı telefonunuzla fotoğraf ve videolarınıza göz atabilirsiniz.

Panasonic DMC TZ41k back - Panasonic Lumix TZ40

LUMIX TZ40’ın bağlanabilirlik seçeneklerine ihtiyaç duymayan kullanıcılar içinse yeni LUMIX TZ35, benzer özellik ve işlevlerin yanı sıra 16.1 milyon pikselik yüksek hassasiyetli MOS sensör ile geliyor.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0