Kaliteli taşınabilir şarj cihazı mı arıyorsunuz?

GP taşınabilir powerbank ürünleri içerisinde farklı güçlere sahip birçok ürün mevcut. GP Powerbank 302 modeli ise, 12.000 mAh yüksek güç kapasitesine sahip, sağlam, dayanıklı ve kaliteli bir ürün.

Canon EOS 5D Mark IV Ön İnceleme
Panasonic Lumix GF3’ü Roma’da Test Ettik
Samsung NX1000 ISO Testi

Sosyal medya tutkusu ile birlikte ortaya çıkan en büyük problemlerden birisi şarj sorunu olmaya başladı. Akıllı telefonlarımızın başında çok daha fazla zaman geçirdiğimiz inkar edilemez bir gerçek. Facebook, Twitter, Instagram, çeşitli oyunlar derken bizi kendine bağımlı yapan pek çok uygulama da arka arkaya çıkmaya devam ediyor. Özellikle son günlerde takıldığım, canlı yayın yapmanıza imkan sağlayan yeni bir uygulama olan Periscope pil ömrünü hızlıca tüketiyor. Tabi sadece kullandığımız uygulamalar değil, cihazımızın kullanım ömrü de pil ömrünü direkt etkiliyor. Yeni aldığımız bir akıllı telefon başlangıçta 2 gün kullanılırken, zaman geçtikçe bu süre hızla azalıyor ve sonunda gün içerisinde bazen birkaç kez şarj etmenizi gerektiriyor. İşte bu tür sorunlara karşı en pratik çözüm bir powerbank kullanmak. Buraya kadar her şey normal… Fakat giderek daha fazla kişinin bu tür taşınabilir yedek şarj cihazlarına ihtiyaç duyması, piyasada markasız ve sahte ürünlerin de bir anda çoğalmasına sebep oldu. Kalitesiz bir powerbank, size üzerinde yazan gücü hiçbir zaman veremezken, akıllı telefon ya da tabletinize zarar bile verebilir.

777A3093 k - Kaliteli taşınabilir şarj cihazı mı arıyorsunuz?Yazının devamını, GP Powerbank 302 taşınabilir şarj cihazı testini okumak için tıklayın!

YORUMLAR

WORDPRESS: 0