LaCie DJI Copilot

Seagate, Amerika’da düzenlenen CES 2018 Fuarı’nda fotoğraf ve video profesyonelleri tarafından merakla beklenen yeni ürünü LaCie DJI Copilot’u tanıttı.

İnceleme: Kioxia Exceria Pro SD Hafıza Kartları
Seagate Fly Drive
Lifebox’tan 5GB ek hafıza

Seagate, Amerika’da düzenlenen CES 2018 Fuarı’nda fotoğraf ve video profesyonelleri tarafından merakla beklenen yeni ürünü LaCie DJI Copilot’u tanıttı.

copilot2 - LaCie DJI Copilot

LaCie DJI Copilot 2TB depolama alanı ile seyahatlerde ve tüm fotoğraf/video çekimlerinizde artık bilgisayar taşıma derdini sona erdiriyor. Dahili SD kart yuvası ile çektiğiniz görüntüleri direkt olarak LaCie DJI Copilot içerisine aktarmanız mümkün. Yeni ürün, aksiyon kamerası, drone, video kamera, cep telefonu, tablet ve tabi ki fotoğraf makinesi kullanıcıları düşünülerek tasarlanmış.

Yeni ürün kendine özgü özellikleri ile bu alandaki ilk hard disklerden biri oldu. Cihazın en dikkat çeken özelliklerinden biri üzerindeki dokunmatik ekran teknolojisi ve içerisindeki görüntülerin doğrudan hard disk üzerinden yönetilmesine imkan tanıması.

copilot1 - LaCie DJI Copilot

LaCie DJI Copilot’a fotoğraf makinenizi direkt olarak USB portundan bağlamak mümkün. Böylece CompactFlash hafıza kartı kullananlar da üründen yararlanabiliyor. Cihazın üzerindeki ekran sayesinde hard diskte ne kadar yer kaldığı, pil durumu, transfer ettiğiniz dosyalarla bilgileri de görebiliyorsunuz.

Cihaz içerisine kaydettiğiniz görüntüleri gerçek çözünürlükleri ile iOS ve Android tabanlı tüm telefon ve tabletlerde izlemeniz mümkün. Bunun için LaCie DJI Copilot’u içerisinden çıkan bağlantı kablosu ile telefon ya da tabletinize bağlamanız yeterli. Böylece wireless aktarımlarda yaşanılan bağlantı sorunları da ortadan kalkmış oluyor ve çok hızlı bir şekilde görüntüler izlenebiliyor.

IP54 sertifikasına sahip olan LaCie DJI Copilot, turuncu renkli Rugged serisi gibi darbelere, düşmeye, toza, suya ve dış etkenlere karşı korumalı bir yapıda… Tek farkı gri renkli oluşu.

Cihaz ile birlikte 3 yıl boyunca ücretsiz veri kurtarma hizmeti (Rescue) veriliyor. Böylece cihazın başına kötü bir olay geldiğinde içerisindeki veri ücretsiz olarak kurtarılabiliyor. 

https://www.lacie.com/gb/en/professional/dji-copilot/

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • Zeki Çopuroğlu 5 sene

    Türkiye’ye ne zaman gelecek