LG, 21:9 UltraWide monitörünü tanıtıyor

LG Electronics hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilen ve kullanıcıların büyüyen ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabilen ürünlerini tanıtıyor. Dijital profesyoneller için en dikkat çekici olanı ise Thunderbolt 2 özelliğine sahip 34 inçlik 21:9 Kavisli UltraWide modeli...

ViewSonic VG2448 geliyor!
Asus 4K ProArt PA32UCX Profesyonel Monitör
Yaratıcı profesyoneller için Ultra HD monitör

LG, en yeni 21:9 UltraWide monitör modeliyle profesyonel içerik üreticilerinden oyunculara kadar çok geniş bir kitleye hitap ediyor.

1451058039_Monitor_34UC98LG Electronics hem iş hem de eğlence amacıyla kullanabilen ve kullanıcıların büyüyen ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılayabilen ürünlerini tanıtıyor. LG, CES 20016 kapsamında maksimum üretkenliği ve eğlenceyi hedefleyen günümüzün süper kullanıcılarına yönelik en yeni 21:9 UltraWide monitörünü tanıtacak.

LG’nin CES’te kuracağı monitör standında LG’nin monitör ürün ailesinden birçok ürünün yer alacağı rüya kurulumlar gerçekleşecek. Dijital profesyoneller ve oyuncuları hedefleyen kurumlardan en dikkat çekici olanı ise Thunderbolt 2 özelliğine sahip 34 inçlik 21:9 Kavisli UltraWide (34UC98) modelini içeriyor. 3440×1440 QHD çözünürlüğe sahip olan bu monitör, geniş ekran boyutu, resim kalitesini yükselten IPS teknolojisi ve modernleştirilmiş özellikleriyle dijital profesyonellerden hırslı oyunculara kadar çok geniş bir kullanıcı kitlesinin değişken ihtiyaçlarını karşılamanın yanında izleyici ve içerik üreticilerinin ihtiyaç duyduğu kapsamlı multimedya tecrübesini sağlayacak şekilde tasarlanmış.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0