LG G2 OIS Teknolojisiyle Geliyor

LG yeni akıllı cep telefonu G2 modelini bir süre önce satışa sundu. LG G2’nin Optik İmaj Stabilizasyon (OIS) teknolojisine sahip 13 MP kamerası ile keskin fotoğraflar ve pürüzsüz videolar çekebilirsiniz.

OPPO Yeni Nesil Hibrit Zoom Teknolojisini Açıkladı
Leica ve Huawei İşbirliği Neler Getiriyor?
Nokia Lumia 920 ve Lumia 820 Türkiye’de

LG’nin yeni cep telefonu G2’nin 13 MP OIS ve Super Resolution özellikleriyle anılarınızı her zaman en canlı haliyle saklayabileceksiniz.

G2

Belki ilk uzay yolcusu olmayabilirsiniz ama bir de olduğunuzu düşünün. 30 km yükseklikten gördüğünüz dünya manzarasını ömür boyu saklamak istemez misiniz? Ama şöyle bir sorun karşınıza çıkabilir: O yükseklikte pek çok telefon çalışmayacaktır. Bu durum G2 için geçerli değil; çünkü LG, G2’yi bir balonla stratosfere gönderdi ve telefon nefes kesici görüntüleri hafızasına aldı.

LG G2 tüm bunlara çözümü insanın gözlerinden yararlanarak buldu. LG G2’nin Optik İmaj Stabilizasyon (OIS) teknolojisine sahip 13 MP kamerası ile keskin fotoğraflar ve pürüzsüz videolar çekin. Siz telefonu tutarken o, odağı korur ve böylece fotoğraflardaki bulanıklık azalır, videolarda da daha az titreşim olur. Ama eğer böyle bir şansınız olmayacağını düşünüyorsanız da aşağıdaki video belki size yardımcı olabilir.

Konuyla ilgili videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://www.youtube.com/watch?v=cn6Jhta861g

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0