LG Pocket Photo ile anında baskı

LG Electronics, mobil yazıcı ürünü Pocket Photo’yu kullanıcıların beğenisine sundu. Android ve iOS telefonlar için ücretsiz olarak indirilen uygulama ile kullanıcılar kolaylıkla Pocket Photo’ya bağlanabiliyor ve fotoğraf çıktılarını alabiliyor.

Samsung yeni Galaxy A serisini tanıttı
iPhone Xs ve iPhone Xs Max
Asus ZenFone 5 Yeni Modelleri Türkiye’de

LG Electronics, mobil yazıcı ürünü Pocket Photo’yu kullanıcıların beğenisine sundu. Android ve iOS telefonlar için ücretsiz olarak indirilen uygulama ile kullanıcılar kolaylıkla Pocket Photo’ya bağlanabiliyor ve fotoğraf çıktılarını alabiliyor. LG Pocket Photo, Bluetooth ve NFC’yi (Near Field Communication) desteklerken ZINK (Zero INK) kartuşsuz baskı teknolojisi ile kartuşa ihtiyaç duymadan anında yüksek kaliteli fotoğraflar yazdırma ve bunları uzun süre saklama olanağı tanıyor.

LG Pocket Photo 4 - LG Pocket Photo ile anında baskı

LG Pocket Photo pazardaki en küçük mobil fotoğraf yazıcılarından biri. 72x120x24mm ebatlarında olan ürün, 215 gr ağırlıyla ceket cebinde bile taşınabiliyor. Bu mobil yazıcıdan çıktısı alınan fotoğrafların boyutu ise 5.1×7.6cm Pocket Photo uygulamasındaki özelliklerin değiştirilebiliyor olması QR koda adapte edilmesini ve fotoğrafların kolay şekilde kesilip renklerinin ayarlanmasını sağlıyor. Fotoğraflardaki QR kodun yazılabilmesi ile LG Pocket Photo kullanıcıların sanal ortamda fotoğraf paylaşabilmelerine olanak sağlıyor. Pocket Photo aynı zamanda kişisel QR Kodu ile de doğum günü, davet, teşekkür kartı veya kartvizit olarak bile kullanılabiliyor.

Büyük Mesaj

YORUMLAR

WORDPRESS: 0