Logitech K580 Multi Device Bluetooth Klavye Türkiye’de!

Logitech, ultra ince tasarımıyla hem şık hem de masa düzeninde yer kaplamayan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye ile çalışma alanlarına farklı bir hava katıyor.

iPad’iniz Havuzda da Sizinle
İnceleme: 3 Legged Thing Trent Monopod Kit
Fotoğraf bahane, esas amaç eğlence

Logitech’in, yerleşik yuvası sayesinde akıllı telefonlar ve tabletler ile uyum içerisinde çalışan modern ve ince tasarımlı, sessiz kablosuz klavyesi K580 Multi-Device Bluetooth Klavye, Türkiye’de satışa sunuldu.

1641206693 High Resolution JPG K580 Keyboard Lifestyle 3 v2 - Logitech K580 Multi Device Bluetooth Klavye Türkiye’de!

Logitech, ultra ince ve minimalist tasarımıyla hem şık hem de masa düzeninde yer kaplamayan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye ile çalışma alanlarına farklı bir hava katıyor. Klavye üzerine telefon ve tabletleri yerleştirmek için konumlandırılan  yuvasıyla kullanışlı bir çalışma deneyimi sunan K580 Multi-Device Bluetooth Klavye, Easy-Switch teknolojisi ile birden çok cihaz arasında kolayca geçiş yapmayı sağlıyor. Telefon ve tabletler için stand olarak kullanılabilen K580 Klavye, bilgisayarda yazılmaya başlanan bir metne, akıllı telefonda devam etme imkânı tanıyor. Dizüstü bilgisayar konforunda incecik ve sessiz tam boyutlu tuşlara sahip klavye, çalışma ortamında şıklık arayanlara, çıt çıkarmadan tam sessiz çalışanlara, evde, ofiste veya akla gelebilecek herhangi bir yerde birden çok cihazla çalışmayı seven kullanıcılara hitap ediyor.

Telefon ve tablet dahil her cihazla uyumlu olan klavye, Windows, Mac, Chrome gibi farklı işletim sistemleriyle de uyumlu olarak çalışıyor. Bluetooth bağlantısı kullanan K580 Klavye, 10 metreye kadar güvenilir kablosuz kullanım mesafesiyle dikkat çekiyor. Kullanılmadığı zaman otomatik olarak devreye giren uyku özelliği sayesinde iki adet pille 24 aya kadar pil ömrü sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0