Farklı bir ışık: Lume Cube

Farklı bir ışık: Lume Cube

Şu anda piyasada satılmakta olan irili ufaklı pek çok LED ışık görmüşsünüzdür. Ancak bu sefer gerçekten farklı bir LED ışıkla tanışıyoruz. Adı; Lume Cube!

Epson, akıllı gözlükleriyle metaverse’in kapısını aralıyor
Yok böyle bir dürbün
Ultimate Ears WONDERBOOM

Şu anda piyasada satılmakta olan irili ufaklı pek çok LED ışık görmüşsünüzdür. Ancak bu sefer gerçekten farklı bir LED ışıkla tanışıyoruz. Adı; Lume Cube!

lumecube1 - Farklı bir ışık: Lume CubeLume Cube boyutu, şık ve sağlam tasarımı ile zaten ilk gördüğünüzde ilginizi çekecektir. Tabi tüm özellikleri bununla sınırlı değil. Lume Cube, 1.5 inçlik kompakt ve cebe sığabilen bir boyuta sahip. Bu kadar küçük bir boyuta sahip olmasına rağmen 1500 lümen gibi bir ışık şiddeti verebiliyor. Işık, bluetooth ile tüm akıllı telefonlardan çok kolay kontrol edilebiliyor. Lume Cube gücünü ister üzerindeki bir düğme ile isterseniz de uzaktan akıllı telefonunuz ile ayarlayabilirsiniz. Akıllı telefonlara yüklenebilen Lume Cube Pro uygulaması ile 5 adet Lume Cube ayrı ayrı kontrol edilebiliyor.

lumecube2 - Farklı bir ışık: Lume CubeGüç Tüketimi olarak; 90% güçte 60 dakika, %50 güçte ise 120 dakikadan fazla kullanılabiliyor. Lume Cube’ün en önemli özelliklerinden biride 33 metreye kadar su geçirmemesi. Bu özellik ile su altı fotoğrafçılarının da dikkatini çeken ürün standart tripod bağlantısına sahip. Lume Cube değişik renklerde tekli, ikili ve dörtlü olarak da satın alınabiliyor.

lumecube3 - Farklı bir ışık: Lume CubeÜzerindeki optik sensör yardımı ile slave flaş olarak da kullanılabiliyor. Bu minik LED ışık, cep telefonları, aksiyon kameraları ve drone’larla da birlikte kullanılabiliyor. Bu bağlantılar için ayrı satılan aksesuarları ve tüm diğer Lume Cube ürünlerini Türkiye’ye Zoom İthalat getiriyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0