Q-Waves Wireless USB AV Kit

Wireless USB standardını kullanarak görüntü ve ses transferi sağlayan, 500 Mbps hız kapasitesine sahip Q-Waves Wireless USB AV Kit satışa sunuldu.

Nikon Z 6 Temel Film Seti
MacWet Eldivenler ile Tam Kontrol
Manfrotto Filtreler Türkiye’de…

Wireless USB standardını kullanarak görüntü ve ses transferi sağlayan, 500 Mbps hız kapasitesine sahip Q-Waves Wireless USB AV Kit satışa sunuldu. 724tikla.com üzerinden satışa sunulan teknolojik cihaz, bilgisayardan televizyon ekranına kablosuz olarak görüntü aktarırken sunduğu performans ile fotoğraf gösterisi yapanların, bilgisayar oyunu fanatiklerinin, evde sinema keyfi yapmayı sevenlerin, sık sık Skype görüşmesi veya sunum yapanların beğenisini kazanacak.

Q WAVES Wireless - Q-Waves Wireless USB AV Kit

www.724tikla.com yüksek ses ve görüntü kalitesini (720p’ye kadar HD video oynatma) bir arada sunan Q-Waves USB AV Kit’i KDV dahil 319 TL’ye teknoloji severlerin beğenisine sunuyor. Ürünün sahip olduğu iki adet USB adaptörden birinin televizyon veya projektöre, diğerinin de PC veya dizüstü bilgisayara takılmasıyla bilgisayarlardaki görüntü HDMI veya VGA ile ekrana aktarılmış oluyor. Q-Waves USB AV Kit’in kolay kurulumu ve pratik kullanımı sayesinde dijital içeriğinize artık daha büyük ekranlardan ulaşarak; oyun oynayabilir, film ve fotoğraflarınızı izleyebilir, internette sörf yapabilir veya işle ilgili sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 1
  • cüneyt 11 sene

    daha ucuza var. 319 tl pahalı. 249tl ye mevcut siteler var. araştırılmadan alınmasın