Manfrotto Sympla platformu

Manfrotto tarafından geliştirilen ödüllü hareket eden platform sistemi Sympla, DSLR makinelerle video çekimini profesyonel hale getiriyor. Sympla profesyonel modüler video rig sistemi, yeni DSLR makineler için tamamlayıcı destek veriyor. Kullanıcısına rahatlık ve güvenliğin yanı sıra yüksek performans sunarken basit ve hızlı kurulum olanağı sağlıyor.

Lastolite, Manfrotto olarak yeniden markalanıyor!
Manfrotto Compact Serisi
Fotoğrafçıların en büyük yardımcısı: Manfrotto

Manfrotto tarafından geliştirilen ödüllü hareket eden platform sistemi Sympla, DSLR makinelerle video çekimini profesyonel hale getiriyor.

sympla1 - Manfrotto Sympla platformu

Sympla profesyonel modüler video rig sistemi, yeni DSLR makineler için tamamlayıcı destek veriyor. Kullanıcısına rahatlık ve güvenliğin yanı sıra yüksek performans sunarken basit ve hızlı kurulum olanağı sağlıyor.

Sympla, esneklik ve hızın birleşiminden doğmuş. Böylelikle hızlıca el kavrama pozisyonları değiştirilebilir; kamera gövdesi, objektif, aksesuarlar, filtreler, ışık koruma açısı; esnekliği nedeniyle omuz desteğini tripod ya da monopod üzerine de kolaylıkla monte edilebilir.

Sympla ile ince ayar yaparak hassasiyet yakalanabilir. Ekipman kontrol kollarına uygun yenilikçi uzaktan kumanda sayesinde Sympla daha stabil, daha kullanışlı, yaratıcı çekimlere yardımcı olmasının yanı sıra kamera fonksiyonlarında hassas parmak ucu kontrolü sağlar.

sympla2 - Manfrotto Sympla platformu

www.zoomithalat.com.tr

 

YORUMLAR

WORDPRESS: 0