Toshiba EXCERIA Serisini duyurdu

Toshiba yeni EXCERIA markası adı altında; yüksek performans seviyesini getiren, SDXC ve SDHC hafıza kartları serisini pazara sunuyor. “Excellence” (mükemmellik) ve “experience” (deneyimi) birleşiminden oluşan EXCERIA, SD hafıza kartı standardı ver.3.0 UHS-I ile uyumlu. Bu yeni ürünler Eylül ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

Extreme Yarışlarda SanDisk Farkı!
Telefonlar ve tabletler için en hızlı bellek kartı
SanDisk 128GB’lık SDXC Kartı Duyurdu

Toshiba yeni EXCERIA markası adı altında; yüksek performans seviyesini getiren, SDXC ve SDHC hafıza kartları serisini pazara sunuyor. “Excellence” (mükemmellik) ve “experience” (deneyimi) birleşiminden oluşan EXCERIA, SD hafıza kartı standardı ver.3.0 UHS-I ile uyumlu. Bu yeni ürünler Eylül ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak.

exceria - Toshiba EXCERIA Serisini duyurdu

SD hafıza kartı, her türlü kişisel dijital cihazlarda kullanmak üzere tercih edilen veri depolama kartı olarak ortaya çıkmıştır. Dijital cihazların performansı geliştikçe SD bellek kartları; HD film kaydı, dijital fotoğraf makinesi ile sürekli görüntü çekimi ve diğer cihazlara veri kopyalarken kısa transfer zamanları gibi işlevleri desteklemek için gerekli olan veri transfer hızlarını sunar.

Toshiba EXCERIA SDXC ve SDHC hafıza kartları yüksek okuma ve yazma hızları sunar. En düşük kayıt hızı, UHS hız sınıfı 1 ve SD hız sınıfı 10 ile uyumludur. Ürünler EXCERIA Type 1, Type 2 ve Type HD şeklinde üç seri olarak piyasaya sunulacak ve her serinin farklı kapasitelere sahip üç versiyonu olacak.

Type 1 serisi ürünler, en hızlı veri transferlerini karşılayacak şekilde yeni denetleyicileri birleştirir; maksimum 95 MB/sn okuma hızı ve maksimum 90 MB/sn yazma hızına sahiptir. Type 2 serisi ürünlerin okuma hızı 95 MB/sn, maksimum yazma hızı 60 MB/sn ve Type HD serisi ürünlerin maksimum okuma hızı 90 MB/sn ve maksimum yazma hızı 30 MB/sn’dir.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0