Mobil Cihazlar için Kablosuz Şarj Özellikli Monitör

Mobil Cihazlar için Kablosuz Şarj Özellikli Monitör

Samsung Electronics, dünyanın mobil cihazlar için kablosuz şarj özelliği sunan ilk monitörü olan SE370'in tanıtımını yaptı.

ASUS ProArt PA279CV Profesyonel Monitör 
Yeni Philips UltraColor Monitörler
Geniş Format Dokunmatik Ekranlar

Samsung Electronics, dünyanın mobil cihazlar için kablosuz şarj özelliği sunan ilk monitörü olan SE370'in tanıtımını yaptı. 23.6 inç ve 27 inç olarak iki farklı boyutta sunulan monitör; mobil cihazların şarj edilmesinde ihtiyaç duyulan kablo ve bağlantı noktalarını ortadan kaldırarak; “kablo kalabalığı”ndan kurtulmayı sağlıyor.

smonitor2 - Mobil Cihazlar için Kablosuz Şarj Özellikli MonitörMonitör, üstün görüntü kalitesi, gelişmiş görsel performans ve ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımıyla; tüm kullanıcılara harika bir görüntü ve kullanım deneyimi sağlayan gelişmiş teknolojileri de sunuyor. Samsung SE370, Wireless Power Consortium (WPC) tarafından geliştirilen ve küresel olarak kullanıma en hazır arabirim standartlarından biri olan Qi kablosuz şarj standardına uygun tüm mobil cihazlarla çalışıyor.

Şarj deneyiminde hep aranan kablosuz konfor!

Optimize kullanım kolaylığı ve çoklu görev işlemleriyle SE370, diğer ekranlarda bulunan çok sayıdaki şarj bağlantı noktasını, monitörün ayağına entegre edilmiş dairesel kablosuz şarj alanında birleştiriyor. Kullanıcıların otomatik şarjı başlatmaları içinse mobil cihazlarını monitör ayağının şarj alanına koymaları yeterli oluyor. Yanmaya başlayan LED ışığı da şarj işleminin başladığı gösteriyor.

‘Tam bir çözüm’ olma amacını taşıyan SE370, ayrı şarj kitlerine olan ihtiyacı ve bunları saklama zahmetini ortadan kaldırarak; hem maliyetlerden tasarruf sağlıyor hem de çalışma alanlarının daha etkin şekilde kullanımını destekliyor. Monitör; kullanıcıların mobil cihazları şarj olurken çalışmalarını sürdürmelerine olanak vererek; üretkenlik ve verimliliğinin geliştirilmesine de yardımcı oluyor.

smonitor1 - Mobil Cihazlar için Kablosuz Şarj Özellikli MonitörYüksek görüntü kalitesi ve gözleri yormayan bir görüntü deneyimi

Uzun süreli ekran kullanımına uygun olarak tasarlanan Samsung SE370, bu yönüyle görüntüleme deneyimini de daha az yorucu kılıyor. Monitörün göz koruyucu modu, mavi ışığın kullanıcı gözleri üzerindeki zararlı etkilerini azaltıyor. Aynı zamanda görüntü kalitesini özel ortam ayarlarına en iyi uyacak şekilde ayarlayabilen teknolojisiyle göz kasılmalarını da azaltıyor. Monitörlerin kırpışmasızlık özelliği, izleyicinin gözlerini standart monitörlerde yaşanan ve sürekli göz kırpmadan dolayı yaşanan yorgunluktan da koruyor.

SE370 ayrıca yüksek performanslı bir Plane-to-Line-Switching (PLS) (Düzlemden Yataya Geçiş) paneli yoluyla rahat bir görüntüleme sağlıyor. PLS paneli 178 derece genişliğindeki görüş açısı, üstün resim kalitesi ve 300 cd/m²'ye varan bir parlaklıkla sunulan canlı ve berrak resim kalitesiyle; kullanıcıların optimize edilmiş bir görüntüleme deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0