Philips’in 21:9 format UltraWide monitörü

Philips’in profesyonel ürün gamındaki 298P4QJEB, ilk defa CeBIT 2013’te sahneye çıkışının ardından satışa sunuldu. Philips'in lisanslı marka ortağı ve önde gelen teknoloji firması MMD, son derece berrak görüntü kalitesi ve verimliliğiyle öne çıkan 29 inçlik monitörünü satışa sundu.

AMD Freesync özellikli 21:9 monitör
Çerçevesiz tasarımlı Acer H257HU monitör
ASUS ProArt Display PA328CGV

Philips’in profesyonel ürün gamındaki 298P4QJEB, ilk defa CeBIT 2013’te sahneye çıkışının ardından satışa sunuldu. Philips'in lisanslı marka ortağı ve önde gelen teknoloji firması MMD, son derece berrak görüntü kalitesi ve verimliliğiyle öne çıkan 29 inçlik monitörünü satışa sundu. 21:9 formattaki geniş ekran çerçeve oranını MutiView özelliği ile birleştiren bu monitör, aynı zamanda parlak ve gerçek renk kalitesi sunarak iş dünyasında verimlilik çıtasını yükseltiyor.

298P4QJEB 300x300 - Philips’in 21:9 format UltraWide monitörü

Bütün gün ekran önünde detaylı iş uygulamaları ile çalışmanın yarattığı yorgunluğu dengeleyebilmek için böyle bir ürün profesyonellerce zaten bekleniyordu. 21:9’luk yeni 298P4QJEB ile bu beklentiyi karşılamanın da ötesine geçen MMD ve Philips, yüksek çözünürlüklü ve üstün görüntü kalitesine sahip ürünler sunma konusunda kendilerini ne kadar sorumlu hissettiklerini bir defa daha göstermiş oldular. AH-IPS panele sahip son teknoloji ürünü bu UltraWide HD (UWHD) monitör, 2560 x 1080’lik HD çözünürlük ve hem dikeyde hem yatayda 178 derecelik bir etkin izleme açısı sunuyor. Böylelikle kullanıcılar 29 inçlik bu ekranla sadece daha geniş bir çalışma alanına değil, aynı zamanda kristal netliğinde bir resim kalitesini geniş bir etkin izleme açısında görüntüleme imkânına kavuşuyorlar. Bu yeni monitör, dış kenar kalınlığının 2,5 mm’yi geçmeyecek şekilde sınırlandırılan minimalist bir yaklaşımla tasarlanmış olup, berrak ve gerçek bir panoramik görünüm sunuyor.

Monitörün SmartErgoBase özelliği sayesinde ekranı neredeyse masayla aynı düzeye indirebilmek mümkün. Diğer ergonomik ayar özellikleri de dikkate alınınca, bu monitör, masabaşında çalışmanın yarattığı yorgunluğu azaltmaya da yardımcı oluyor. Taban kısmı, kabloları düzenli bir biçimde toparladığı için masaüstündeki kablo kargaşası da azalıyor. Arabirim bağlantılarına gelince, burada da 298P4QJEB beklentilerin ötesine geçiyor: Yeni Philips monitör, yüksek hızda veri transferi için USB 3.0, HDMI ve Dual Link DVI arabirimlerine sahip.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0