Nikon AF-S DX 55–200mm

Nikon, AF-S DX NIKKOR 55–200mm f/4–5.6G ED VR II telefoto zoom objektifi satışa sundu. Kompakt, hafif ve kullanımı kolay olan bu objektif, yeni D5500 gibi nispeten küçük boyutlu DX biçimli fotoğraf makineleri için ideal bir yol arkadaşı.

Leica DG Summilux 12mm f/1.4
Tamron’dan 3 Yeni Objektif
Tamron 16-300mm f/3.5-6.3 Di II VC PZD Macro

Nikon, boyut avantajına sahip AF-S DX NIKKOR 55–200mm f/4–5.6G ED VR II adlı yeni telefoto zoom objektifi satışa sundu. Kompakt, hafif ve kullanımı kolay olan bu objektif, yeni D5500 gibi nispeten küçük boyutlu DX biçimli fotoğraf makineleri için ideal bir yol arkadaşı.

AFS_DX_55_200200 mm'ye kadar esnek bir odak uzaklığına sahip bu zoom objektif, uzak konuların yakın çekimlerinde, seyahat çekimlerinde, spor maceralarınızda ve amatör vahşi yaşam fotoğrafçılığında idealdir. Modern bir tasarıma sahip gövde sayesinde hem telefoto çekimi yapabilir hem de ağır cihazlar taşımazsınız; ayrıca geri çekilebilir objektif mekanizması, objektifi küçültmenizi sağlayarak daha kolay taşınabilirlik sunar. Optik yapı dinamik, yüksek kontrastlı görüntüler elde etmenizi sağlar; otomatik netleme ise hızlı, hassas ve son derece sessizdir. Özellikle telefoto objektifler için hayati öneme sahip olan Nikon'un Titreşim Azaltma sistemi, telefoto aralığının en uzak ucunda çekim yapılırken bile bulanıklık içermeyen görüntüler elde edilmesini sağlar.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0