Nikon AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

Nikon yeni bir geniş açı objektif duyurdu: AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED. Dinamik ultra geçiş açılı bir perspektif ve hızlı f/1,8 maksimum diyafram sunan bu FX biçimli objektif; perspektifleri genişletmek, alanı artırmak ve çekici görüntüler yakalamak istediğiniz zamanlar için ideal.

Canon 90 milyonuncu EF objektifini üretti
Zeiss Otus 55mm f/1.4
Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM Sports

Nikon yeni bir geniş açı objektif duyurdu:  AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED. Dinamik ultra geçiş açılı bir perspektif ve hızlı f/1,8 maksimum diyafram sunan bu FX biçimli objektif; perspektifleri genişletmek, alanı artırmak ve çekici görüntüler yakalamak istediğiniz zamanlar için idealdir. Parlak diyafram, sığ alan derinliği ve pürüzsüz ışık noktaları ile bu objektifin düşük ışıklı ortamlarda başarılı çekimler yapmasını sağlar. Yüksek performanslı optikler dağılmayı en aza indirir ve uçtan uca keskinlik sunar. Makinenin kompakt, hafif tasarımı ise rahatlıkla taşınabilmesini sağlar.

AFS 20 1.8G - Nikon AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED

Yeni NIKKOR 20mm f/1.8, çeşitli çekim durumlarında yüksek performans sunar. Kompakt ve çok yönlü olan bu objektif iç mekanlar, sokak röportajları, geniş manzaralar ve hatta su altı fotoğrafçılığı için uygundur ve etkileyici film sahneleri çekmek için mükemmel bir seçimdir. İzleyicinin ilgisini çekmek veya kapalı alanlarda çekim yapma esnekliği elde etmek isteyen fotoğrafçılar, etkileyici resimler oluşturmak için 20 mm odak uzaklığı ve ultra geniş görüş açısından yararlanabilir. Bu objektifin hızlı f/1,8 maksimum diyafram ve üstün ışık toplama özelliği belirgin konu/arka plan ayrımı ile güzel ve düzgün ışık noktaları sağlar. Fotoğrafçılar daha parlak vizör görüntüsünden yararlanmaya ek olarak daha iyi deklanşör hızları ile çekim yapma esnekliğini edinir ve düşük ışıkta net kareler elde eder. Otomatik netleme, Nikon'un Sessiz Dalga Motoru (SWM) ile düzgün, sessiz ve hızlıdır. Ayrıca minimum netleme mesafesi 0,2 m olduğundan yaklaşarak kareyi konularla doldurmak kolaydır.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0