“Ödeal İşyerim”le Cep Telefonları POS’a Dönüşüyor

“Ödeal İşyerim”le Cep Telefonları POS’a Dönüşüyor

Bir tıkla akıllı telefonlara indirilebilen “Ödeal İşyerim” uygulaması, cep telefonlarını POS’a çevirerek, esnafın, KOBİ’lerin ve bağımsız çalışanların başka hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonları aracılığıyla, kredi kartı ödemesi alabilmelerini sağlıyor.

Kingston advertorial
Mehmet Turgut ile Nepal&Tibet Turu
Korkmayın flaş kullanın!

Artık serbest çalışan fotoğrafçılar da kredi kartı kabul edebiliyor.

Bir tıkla akıllı telefonlara indirilebilen “Ödeal İşyerim” uygulaması, cep telefonlarını POS’a çevirerek, esnafın, KOBİ’lerin ve bağımsız çalışanların başka hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonları aracılığıyla, kredi kartı ödemesi alabilmelerini sağlıyor. Böylelikle, serbest çalışan fotoğrafçıların en büyük sorunu olan “sadece nakit kabul edebilme”, Ödeal İşyerim uygulamasıyla tarih oluyor. Cep telefonları üzerinden kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunan “Ödeal İşyerim”le her hangi bir ek maliyete katlanmak zorunda kalmayan kullanıcı, kredi kartı ile tahsilat yapmaya başlıyor.

odeal grsVerdikleri hizmetin bedelini cep telefonları ile müşterilerinin kredi kartından tahsil edebilen fotoğrafçılar, diledikleri taktirde “Ödeal İşyerim”e düzenli ödeme talimatı vererek, haftalık ya da aylık periyotlarda düzenli tahsilat alma imkanına da kavuşuyor. Fotoğrafçılar böylelikle, tasarım ve hizmet bedellerini nakit olarak vermek istememeleri nedeniyle kaybettikleri müşterilerine hizmet vermeye devam edebiliyorlar.

Ödeal İşyerim’le, aylık kotalar, sabit maliyetler gibi nedenlerle POS kullanmayı tercih etmeyen iş yerleri, kredi kartı kabul edememeleri nedeniyle yaşadıkları müşteri kaybetme sıkıntısının önüne geçmiş oluyor.

Odeal_IsyerimTek Tıkla İndirmek Yeterli

Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Ödeal İşyerim ile tahsilatı tamamlamak için işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarası, ürün ve hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri sisteme girildikten sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.  

odeal grs2

Detaylı bilgi için: https://ode.al/

YORUMLAR

WORDPRESS: 0