OnHub pazara sunuluyor

TP-LINK, Google ile işbirliği yaparak, yeni WiFi yönlendirme yöntemi olan OnHub ürününü piyasaya sunuyor. Evdeki son teknolojiye ayak uyduracak şekilde tasarlanmış, yeni tür bir yönlendirici olan OnHub, WiFi’nin daha güvenli ve kullanımı kolay hale gelmesine yardımcı oluyor.

ViewSonic M2 Taşınabilir LED Projeksiyon
PlayStation 5 yıl sonunda geliyor!
TP-Link’ten 4G Destekli Yönlendirici

TP-LINK, Google ile işbirliği yaparak, yeni WiFi yönlendirme yöntemi olan OnHub ürününü piyasaya sunuyor. Evdeki en son teknolojiye ayak uyduracak şekilde tasarlanmış, yeni tür bir yönlendirici (router) olan OnHub, WiFi’nin daha güvenli ve kullanımı kolay hale gelmesine yardımcı oluyor.

OnHub ls - OnHub pazara sunuluyorOnHub, günümüzde WiFi ile ilgili en önemli zorluklardan bazılarına çözüm getiriyor. En iyi çalıştığı konum olan dış ortamda bulunacak şekilde tasarlanan üründe kablo sayısı daha az. Kabloları düzenli tutan bir muhafazaya sahip ve aydınlatması hafif ve kullanışlı.  OnHub’ın yenilikçi anten tasarımı ve akıllı yazılımı, kullanıcıların WiFi bağlantısını geliştirmek için sürekli çalışır. TP-LINK’in yönlendirici geliştirme konusundaki uzmanlığı, OnHub tasarımına bütünleyici katkı sağlamış. Bu uzmanlık, özellikle ağ girişimini azaltıp, ağ bağlanabilirliğini optimize eden 13 yerleşik, gizli anteni olan benzersiz dairesel anten ile belirgin olarak ortaya çıkıyor.

Google On mobil uygulaması tarafından yönetilen OnHub, WiFi kurulumunu ve yönetimini kolaylaştırıyor. OnHub, kurulum sırasında evde en iyi çalışacak ayarları seçip, ardından değişiklik olduğunda otomatik ayarlama yapıyor ve böylece ağ, her zaman en iyi performansı gösteriyor.

OnHub, zamanla daha iyi hale gelecek şekilde tasarlanmış. Yönlendirici, yeni özellikleri ve son güvenlik güncellemelerini otomatik olarak kuruyor. OnHub; Bluetooth Smart, Weave ve 802.15.4 ile uyumlu; dolayısıyla, evde artan sayıda akıllı cihazları destekleyebiliyor.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0